0

Fotografijos. Vilnius. III dalis. Įvykiai ir žmonės. Apylinkės

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 35,99 €
Kaina knygyne: 47,99 €*
Sutaupote: 12.00 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Fotografijos. Vilnius. III dalis. Įvykiai ir žmonės. Apylinkės

  • Leidėjas: Lietuvos nacionalinis muziejus
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 23x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 478
  • ISBN ar kodas: 9786098039115

2020-09-30 35.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Fotografijos. Vilnius. III dalis. Įvykiai ir žmonės. Apylinkės" aprašymas

Janas Bułhakas (1876–1950), žymiausias XX a. pirmosios pusės Vilniaus vaizdų fotografas, šiame mieste praleido beveik visą brandųjį savo gyvenimą. Čia įsikūręs prieš Pirmąjį pasaulinį karą, jis dirbo miesto fotografu, buvo jo gyvenimo liudininkas bei dalyvis – fotokamera fiksavo istorinius ir kultūrinius įvykius, fotografavo istorines asmenybes ir paprastus vilniečius, bažnytines ir etnografines šventes, dokumentavo architektūros paminklus.

Lietuvos nacionalinio muziejaus publikuojamo Jano Bułhako kūrybos palikimo trečioji knyga „Vilnius: Įvykiai ir žmonės. Apylinkės“ – tai svarbiausių XX a. pirmosios pusės miesto gyvenimo įvykių vizuali kronika, papildyta amžininkų portretais, etnografiniais vaizdais bei meniškais Vilniaus apylinkių kraštovaizdžiais.

Parašykite atsiliepimą apie "Fotografijos. Vilnius. III dalis. Įvykiai ir žmonės. Apylinkės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fotografija

Jan Bulhak parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Fotografijos. Vilnius. III dalis. Įvykiai ir žmonės. Apylinkės, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Fotografijos. Vilnius. III dalis. Įvykiai ir žmonės. Apylinkės aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Fotografijos. Vilnius. III dalis. Įvykiai ir žmonės. Apylinkės už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Fotografijos. Vilnius. III dalis. Įvykiai ir žmonės. Apylinkės? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jan Bulhak tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Fotografijos. Vilnius. III dalis. Įvykiai ir žmonės. Apylinkės" perkama kartu