-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Fotosintezė. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 18.99 SoldOut

Knygos "Fotosintezė. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo" aprašymas

Iliustratorė ir animacinių filmų kūrėja Reda Tomingas kambarinių augalų auginimu susidomėjo prieš dešimt metų. Floros pasaulio paslaptimis ji dalinasi knygoje „Fotosintezė. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo“.

„Fotosintezė“ pasakoja apie botaninius nuotykius ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Knygos autorė pasakoja apie kasdienį augalų gyvenimą, dalinasi istorijomis iš botanikos pasaulio. Nesvarbu, ar ką tik gavote dovanų pirmąjį kaktusą, ar jūsų namai panašūs į džiungles - šioje knygoje rasite patarimų kaip augalus prižiūrėti, jais rūpintis ir juos suprasti. Čia rasit išsamius atrinktų augalų aprašymus. Šią knyga galima būtų vadinti "biografiniu" augalijos žinynu.

Knygą puošia vietų, kur augalai tapo neatsiejama interjero ir bendros atmosferos dalimi, fotografijos. Knygoje apie domėjimąsi augalais ir meilę jiems pasakoja vienuolika skirtingų žmonių: keramikai, dailininkai, augalų parduotuvėlių savininkai ir augalų kolekcininkai.

Autorė tikisi, kad ši spalvinga knyga skaitytojams padės iš naujo pamatyti žaliąjį augalijos pasaulį. Ji ne tik primins apie namuose augančius augalus, bet ir įvėps dar labiau puošti jais namus ir jais rūpintis.

Autorę nuo mažens viliojo animacija, dailė ir knygos. Šiauliuose augusi Reda Tomingas lankė mokyklą su sustiprintu dailės mokymu, mokėsi dailės mokykloje ir lankė papildomas pamokas privačiai. Keletą metų gyveno Danijoje ir Švedijoje, kur gilinosi į eksperimentinę fotografiją, akademinį piešimą, tapybą ir grafiką, o 2010 m. Vilniaus dailės akademijoje įgijo animacijos bakalauro laipsnį.

Iliustruotojos ir režisierės kūryboje vyrauja flora ir fauna. Ji mėgsta iliustruoti knygas apie gamtą, o jos filmų personažais dažniausiai tampa gyvūnai. Prieš dešimtmetį Reda susidomėjo kambariniais augalais, dalyvavo ne vienoje parodoje, o šiandien gali pasigirti daugiau kaip 200 augalų savo kolekcija.

Autorė svajojo apie augalus ir juos auginančius žmones sukurti dokumentinį filmą, tačiau dalindama draugams patarimus apie augalų priežiūrą nusprendė, kad knyga yra geresnis sumanymas.


  • Autorius: Reda Tomingas
  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 245
  • Formatas: 25x33, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098232080

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fotosintezė. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie augalus

Reda Tomingas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Fotosintezė. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Fotosintezė. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Fotosintezė. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Fotosintezė. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Reda Tomingas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fotosintezė. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo" perkama kartu