0

Frankofonija arba prancūzų kalbos ir kultūros paplitimas pasaulyje

  • Nuolaida knygai -92%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 16,62 €*
Sutaupote: 15.13 € (92%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Frankofonija arba prancūzų kalbos ir kultūros paplitimas pasaulyje

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • ISBN ar kodas: 9789955634737

2020-10-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Frankofonija arba prancūzų kalbos ir kultūros paplitimas pasaulyje" aprašymas

Ši knyga paaiškina sąvokos frankofonija įvairias reikšmes ir nusako jų kilmę bei turinį. Didelis dėmesys skiriamas frankofonijos, kaip prancūzų kalbos ir kultūros paplitimo pasaulyje, reiškinio nušvietimui. Knygos gale pateiktos lentelės iliustruoja ir skaičiais šiandieninės prancūzų kalbos padėtį pasaulyje. Be to knygoje paaiškinami ir visi kiti terminai, turintys sąsajų su frankofonijos sklaida pasaulyje.

Parašykite atsiliepimą apie "Frankofonija arba prancūzų kalbos ir kultūros paplitimas pasaulyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Vilhelmina Vitkauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Frankofonija arba prancūzų kalbos ir kultūros paplitimas pasaulyje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Frankofonija arba prancūzų kalbos ir kultūros paplitimas pasaulyje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Frankofonija arba prancūzų kalbos ir kultūros paplitimas pasaulyje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Frankofonija arba prancūzų kalbos ir kultūros paplitimas pasaulyje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vilhelmina Vitkauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Frankofonija arba prancūzų kalbos ir kultūros paplitimas pasaulyje" perkama kartu