0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fricė

Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 5.10 € (68%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fricė" aprašymas


Knyga linksmoms mergaitėms nuo 8 metų – „Fricė“. Jeigu jums patiko knyga „Iš Lotos gyvenimo“ tikrai patiks ir smagioji Fricė.


„Tai ne riedlentė!“ Turbūt neįmanoma nusivilti labiau, nei nusivylė Fricė, išvydusi savo gimtadienio dovaną. Ji nenorėjo nieko daugiau, tik ryškiai raudonos riedlentės. Tačiau vietoj to mama jai pasiuvo... princesės suknelę! Ką gi, kitos išeities nėra – reikia slapto riedlentės gavimo plano!


Fricė tikrai ne tokia kaip daugelis mergaičių. Ji gudri ir, žiūrint senamadiškai, gana berniukiška. Tačiau pamilti ją taip lengva! Fricė žino, ko nori ir yra pasiryžusi to pasiekti. Ji turi idėjų ir nebijo jokių nuotykių. Taigi Fricė – tikra herojė.


Drauge su Tysu, savo nauju draugu iš kaimyninio namo, Fricė išjudina visus, kad tik įgyvendintų savo svajonę. O tai nėra taip jau paprasta, nes bičiuliai dar turi slėpti savo draugystę nuo Fricės tėčio. Jis tiesiog negali pakęsti naujųjų kaimynų ir jų mergaitės. Prasideda jaudinančios, nuotykių ir paslapčių kupinos atostogos! Per šias atostogas teks daug nuveikti, nes dviem riedlentės plano sąjungininkams netrukus taps aišku, kad yra žmonių, turinčių kur kas didesnių bėdų nei jie. Ir visiems jiems reikia pagalbos. Be kalbų!


„Fricė labai lengvai įrodo, kiek linksmybių galima patirti, kai pasiryžti laužyti stereotipus ir patirti nuotykius. Arba kaip sakė Tysas: „mergaitė ant riedlentės su princesės suknele ir pirato diržu gali padaryti beveik viską.“

Eselsohr


„Fricė“ sulaužo visas vaidmenų klišes. Modernioji Ronja, plėšiko duktė.“

General Anzeiger


„Nepaprastai juokinga ir linksma!“

Kilifü


Britta Sabbag (g. 1978 m.) – vokiečių rašytoja. Studijavo filologiją, psichologiją ir pedagogiką Bonos universitete. Jos debiutinė knyga vaikams „Pinguinwetter“ (liet. Pingvinų oras), pasirodžiusi 2012 metais, iš karto tapo Spiegel bestseleriu. Pagal ją sukurta pjesė buvo statoma daugelyje Vokietijos ir Šveicarijos teatrų. Po to B. Sabbag parašė daugiau knygų vaikams ir paaugliams, nemažai jų taip pat tapo bestseleriais Vokietijoje. Autorė su šeima gyvena Bonoje, Vokietijoje.


Knygą iliustravo Stefanie Messing (g. 1977 m.) – vokiečių knygų iliustratorė, grafikos dizainerė. Šiuo metu su vyru ir dviem vaikais gyvena Bonoje, iliustruoja knygas vaikams ir jaunimui.


Iš vokiečių kalbos vertė Elena Dapkūnaitė


  • Autorius: Britta Sabbag
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955229933

Parašykite atsiliepimą apie "Fricė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Fricė", kurį parašė Britta Sabbag. Siūlome ne tik išsamų "Fricė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Britta Sabbag. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Fricė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Fricė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Fricė" perkama kartu