0

Fricė

Internetu: 5,99 €
Knygyne: 7,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Fricė

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9789955229933

2020-05-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas


Knyga linksmoms mergaitėms nuo 8 metų – „Fricė“. Jeigu jums patiko knyga „Iš Lotos gyvenimo“ tikrai patiks ir smagioji Fricė.


„Tai ne riedlentė!“ Turbūt neįmanoma nusivilti labiau, nei nusivylė Fricė, išvydusi savo gimtadienio dovaną. Ji nenorėjo nieko daugiau, tik ryškiai raudonos riedlentės. Tačiau vietoj to mama jai pasiuvo... princesės suknelę! Ką gi, kitos išeities nėra – reikia slapto riedlentės gavimo plano!


Fricė tikrai ne tokia kaip daugelis mergaičių. Ji gudri ir, žiūrint senamadiškai, gana berniukiška. Tačiau pamilti ją taip lengva! Fricė žino, ko nori ir yra pasiryžusi to pasiekti. Ji turi idėjų ir nebijo jokių nuotykių. Taigi Fricė – tikra herojė.


Drauge su Tysu, savo nauju draugu iš kaimyninio namo, Fricė išjudina visus, kad tik įgyvendintų savo svajonę. O tai nėra taip jau paprasta, nes bičiuliai dar turi slėpti savo draugystę nuo Fricės tėčio. Jis tiesiog negali pakęsti naujųjų kaimynų ir jų mergaitės. Prasideda jaudinančios, nuotykių ir paslapčių kupinos atostogos! Per šias atostogas teks daug nuveikti, nes dviem riedlentės plano sąjungininkams netrukus taps aišku, kad yra žmonių, turinčių kur kas didesnių bėdų nei jie. Ir visiems jiems reikia pagalbos. Be kalbų!


„Fricė labai lengvai įrodo, kiek linksmybių galima patirti, kai pasiryžti laužyti stereotipus ir patirti nuotykius. Arba kaip sakė Tysas: „mergaitė ant riedlentės su princesės suknele ir pirato diržu gali padaryti beveik viską.“

Eselsohr


„Fricė“ sulaužo visas vaidmenų klišes. Modernioji Ronja, plėšiko duktė.“

General Anzeiger


„Nepaprastai juokinga ir linksma!“

Kilifü


Britta Sabbag (g. 1978 m.) – vokiečių rašytoja. Studijavo filologiją, psichologiją ir pedagogiką Bonos universitete. Jos debiutinė knyga vaikams „Pinguinwetter“ (liet. Pingvinų oras), pasirodžiusi 2012 metais, iš karto tapo Spiegel bestseleriu. Pagal ją sukurta pjesė buvo statoma daugelyje Vokietijos ir Šveicarijos teatrų. Po to B. Sabbag parašė daugiau knygų vaikams ir paaugliams, nemažai jų taip pat tapo bestseleriais Vokietijoje. Autorė su šeima gyvena Bonoje, Vokietijoje.


Knygą iliustravo Stefanie Messing (g. 1977 m.) – vokiečių knygų iliustratorė, grafikos dizainerė. Šiuo metu su vyru ir dviem vaikais gyvena Bonoje, iliustruoja knygas vaikams ir jaunimui.


Iš vokiečių kalbos vertė Elena Dapkūnaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu