0

Fun and Puzzles in Modern Scandinavian Studies = Šiuolaikinės skandinavistikos džiaugsmai ir galvosūkiai

  • Nuolaida knygai -58%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 23,55 €*
Sutaupote: 13.56 € (58%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Fun and Puzzles in Modern Scandinavian Studies = Šiuolaikinės skandinavistikos džiaugsmai ir galvosūkiai

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 199
  • ISBN ar kodas: 9786094594427

2021-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Fun and Puzzles in Modern Scandinavian Studies = Šiuolaikinės skandinavistikos džiaugsmai ir galvosūkiai" aprašymas
"Fun and Puzzles in Modern Scandinavian Studies" is a collection of articles by Scandinavists from around the globe. By presenting their recent scholarly findings, this volume covers a broad range of topics in Scandinavian linguistics, mythology, literature and sociology.

Parašykite atsiliepimą apie "Fun and Puzzles in Modern Scandinavian Studies = Šiuolaikinės skandinavistikos džiaugsmai ir galvosūkiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Fun and Puzzles in Modern Scandinavian Studies = Šiuolaikinės skandinavistikos džiaugsmai ir galvosūkiai, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Erika Sausverde ir Ieva Steponavičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Erika Sausverde ir Ieva Steponavičiūtė su knyga Fun and Puzzles in Modern Scandinavian Studies = Šiuolaikinės skandinavistikos džiaugsmai ir galvosūkiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Fun and Puzzles in Modern Scandinavian Studies = Šiuolaikinės skandinavistikos džiaugsmai ir galvosūkiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Erika Sausverde ir Ieva Steponavičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Fun and Puzzles in Modern Scandinavian Studies = Šiuolaikinės skandinavistikos džiaugsmai ir galvosūkiai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Fun and Puzzles in Modern Scandinavian Studies = Šiuolaikinės skandinavistikos džiaugsmai ir galvosūkiai" perkama kartu