0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Funkcijų suderinamumas veiksmingame ir sąžiningame baudžiamajame persekiojime

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 22,12 €
Kaina knygyne: 23,95 €*
Sutaupote: 1.83 € (8%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Funkcijų suderinamumas veiksmingame ir sąžiningame baudžiamajame persekiojime


2021-06-30 22.12 InStock
Į krepšelį
Knygos "Funkcijų suderinamumas veiksmingame ir sąžiningame baudžiamajame persekiojime" aprašymas

Šioje studijoje nagrinėjami daugelis baudžiamojo persekiojimo institutų, baudžiamosios justicijos raida, praktinė veikla, perspektyva ir kiti klausimai. Remdamasis Lietuvos ir kitų skirtingų valstybių teisės šaltiniais, savo praktine ir moksline patirtimi, autorius pagrindžia ir pateikia naują baudžiamojo persekiojimo modelį, vienijantį materialinę ir procesinę teisę. Studija turėtų būti naudinga ne tik nagrinėjantiems teisę studentams, bet ir teisėkūros procese dalyvaujantiems asmenims bei kitiems teisininkams.Parašykite atsiliepimą apie "Funkcijų suderinamumas veiksmingame ir sąžiningame baudžiamajame persekiojime"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Funkcijų suderinamumas veiksmingame ir sąžiningame baudžiamajame persekiojime, kurią skaitytojams dovanoja Petras Ancelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Petras Ancelis su knyga Funkcijų suderinamumas veiksmingame ir sąžiningame baudžiamajame persekiojime jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Funkcijų suderinamumas veiksmingame ir sąžiningame baudžiamajame persekiojime patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petras Ancelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Funkcijų suderinamumas veiksmingame ir sąžiningame baudžiamajame persekiojime palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Funkcijų suderinamumas veiksmingame ir sąžiningame baudžiamajame persekiojime" perkama kartu