0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gabrovo šypsenos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 1.16 SoldOut

Knygos "Gabrovo šypsenos" aprašymas

Labai nuotaikingos, šmaikščios ir linksmos istorijos iš gabroviečių gyvenimo. Jų išmonė ir gudrūs išskaičiavimai toli pralenkia ir škotus, ir taupiuosius suvalkiečius, o noras pasišaipyti iš savęs ir kitų pranoksta lakiausią fantaziją. Kurgi ne! Jie sugalvoja, kaip priversti vištą dėti po du kiaušinius per dieną ir kaip tą kiaušinį sutaupyti, kad užtektų keliems kartams; kaip du kartus uždegti vieną degtuką, skeliant jį per pusę; kaip sutaupyti šilumą, nukapojant katėms uodegas; kaip veltui daugiau pamatyti; kaip nemokamai gauti gydytojo konsultaciją; kaip tausoti akinius ir laikrodžius, kad mažiau diltų; kaip ... Daug ko galima iš gabroviečių pasimokyti, prieš tai skaniai pasijuokus. Pabandykite ...
--
Sudarė ir iš rusų k. vertė Goda Ferensienė

Iliustravo Jonas Varnas

  • Autorius: Sud. Goda Ferensienė
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955341994

Parašykite atsiliepimą apie "Gabrovo šypsenos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Gabrovo šypsenos", kurią skaitytojams dovanoja Sud. Goda Ferensienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Goda Ferensienė su knyga "Gabrovo šypsenos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gabrovo šypsenos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Goda Ferensienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gabrovo šypsenos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gabrovo šypsenos" perkama kartu