0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gaidys raudonskiauterys

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-06-28 Tadas

Šauni knygelė vaikams :)


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 5.49 SoldOut

Knygos "Gaidys raudonskiauterys" aprašymas

Kartą gyveno išdidi bei pasipūtusi povelė ir ne mažiau išdidus gaidys raudonskiauterys. Povelė puošėsi karoliais ir svajojo ištekėti už karaliaus, o gaidys kedeno savo dailią skiauterę ir troško vesti povelę bei karaliauti pasaulyje.

Bet pasaka nebūtų tokia įdomi, jei visi veikėjų norai išsyk išsipildytų. Nebūtų ji tokia įdomi ir tada, jei svajonių nesujauktų ragana – vienaakė senė raupsuotu veidu.

Gaidys, norėdamas įrodyti, kad yra šauniausias iš visų, leidžiasi į kelią. Pavojai tyko kiekviename žingsnyje. Kas nutiks raudonskiauterio bendražygiams šikšnosparniukui ir striukam kalakutui? Ką jiems išburs visažinis miškinis? O ko gi taip graudžiai kūkčioja dailioji povelė?

Viens, du, trys, skaitytojau, giliai įkvėpk ir nerk į šiurpią pasaką „Gaidys raudonskiauterys“!

Perec Markiš (1895 – 1952) – žydų rašytojas, rašė jidiš kalba. Gimė Polonėje (Ukrainoje). Nuo 1921 m. gyveno Varšuvoje, Berlyne, Paryžiuje, Londone. Paryžiuje su poetais M. Ravičiumi ir U. C. Grinbergu išleido ekspresionistinį almanachą „Chaliastre” (1922, 1924). Nuo 1926-ųjų gyveno Maskvoje. Rašytojas buvo žydų antinacinio komiteto narys. Išleido eilėraščių rinkinių, poemų.

Eiliuota pasaka vaikams „Gaidys raudonskiauterys” (Der Galaganer hon/ דער גאלאגאנער האן ) išleista 1922 m.


  • Autorius: Perec Markiš
  • Leidėjas: Slinktys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • ISBN ar kodas: 9786098286069
  • Vertėjas: Dominykas Norkūnas, Roza Bieliauskienė
  • Iš kokios kalbos versta: jidiš

2021-06-28

Šauni knygelė vaikams :)

Parašykite atsiliepimą apie "Gaidys raudonskiauterys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gaidys raudonskiauterys", kurį parašė Perec Markiš. Siūlome ne tik išsamų "Gaidys raudonskiauterys" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Perec Markiš. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gaidys raudonskiauterys". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gaidys raudonskiauterys" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gaidys raudonskiauterys" perkama kartu