0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gaidžių milžinkapis

2.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -92%
Kaina internetu: 0,79 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 8.20 € (92%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-16 DANUTĖ

Chaosas kažkoks, skaitydama jaučiausi tarytum kažkokiame psichodeliniame sapne būčiau.


2022-01-31 0.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gaidžių milžinkapis" aprašymas

Jau šeštajame autoriaus romane "Gaidžių milžinkapis" ribos tarp pažįstamo šiuolaikinio pasaulio, istorijos miglose paskendusių chanatų, dabarties ūkanose ryškėjančių gėjų, transseksualų ir net heteroseksualų, istorinių Lietuvos asmenų beveik nusitrynusios.

Pamatinis siužetas nesudėtingas, bet amžinas – Sodomos ir Gomoros nesantaika, pasibaigianti karu. Sodomoje, žinia, gyvena šlykštūs sodomitai, o Gomoroje žydi blogio gėlės.

Šis - jau šeštasis! - Herkaus Kunčiaus romanas "Gaidžių milžinkapis" - tarsi gerai suplaktas kokteilis: seksualinių orientacijų įvairovė ir laikų bei kultūrų maišatis; drąsiai, kartais net sarkastiškai traktuojama dabartis, o šalia - istorinės asmenybės (Oginskis, Tyzenhauzas, Pacas), nutrenktos į mūsų dienų sąmonės purvą; geliantis būties paradoksas ir kasdienos banalybė; desperatiškos prasmės paieškos, kai viskas absurdiška...

Paviršinė romano tema - skaudūs iškreiptos seksualinės orientacijos žmonių likimai, karas prieš Sodomos homoseksualus (ir, žinoma, Viešpaties karsto atkovojimas iš sodomitų), o gelmėje - dvilypė, tad ir tragiška žmogaus prigimtis, sunkiai suvokiami mūsų pačių sąmonės ir instinktų "žaidimai".

Į šio romano testą galima žvelgti kaip į nevaldomą vaizduotės orgiją, kaip į kultūros prasmių ir tradicinių (tarkime, tautinių) vertybių žlugimą, o galiausiai kaip į patrauklią detektyvinę istoriją. Šiuo atžvilgiu - mąstymo pradoksas ir vaizduotės galia - Herkus Kunčius tęsia Sauliaus Tomo Kondroto ar Ričardo Gavelio literatūrinį proveržį.


  • Autorius: Herkus Kunčius
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 253
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-745-83-7

2021-11-16

Chaosas kažkoks, skaitydama jaučiausi tarytum kažkokiame psichodeliniame sapne būčiau.

Parašykite atsiliepimą apie "Gaidžių milžinkapis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gaidžių milžinkapis", Herkus Kunčius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Herkus Kunčius su knyga "Gaidžių milžinkapis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gaidžių milžinkapis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herkus Kunčius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gaidžių milžinkapis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gaidžių milžinkapis" perkama kartu