Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Galia ir jėga. Sąmonės anatomija. Slaptieji žmonių elgsenos faktoriai

Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 11,29 €*
Sutaupote: 3,80 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Galia ir jėga. Sąmonės anatomija. Slaptieji žmonių elgsenos faktoriai" aprašymas

Knygos "Galia ir jėga. Sąmonės anatomija. Slaptieji žmonių elgsenos faktoriai" autorius šiuolaikinis dvasinis mokytojas ir psichiatras Deividas R. Haukinsas (David R. Hawkins) atliko unikalią mokslo ir dvasingumo sintezę. Jo darbo rezultatas yra moksliškai pagrįstas tiesos radimo būdas. Taip pat šiuo metodu galima įvertinti bet kokio reiškinio dvasinį lygį ir apibrėžti jį kiekybiniais dydžiais. Daktaro Haukinso metodas suteikia žmonėms praktinį dvasingumo ugdymosi instrumentą.
Skyręs šiam tikslui kelias dešimtis metų, Deividas Haukinsas sukūrė „sąmonės lygio“ tyrimo metodą, kuris leidžia detaliai aprašyti ir kiekybiškai įvertinti atskirų žmonių, įvairių reiškinių, visuomenių ir visos žmonijos dvasinę raidą ir dabartinį lygį.

Šis metodas taip pat padeda atskirti tiesą nuo melo, įvykdomus dalykus – nuo neįvykdomų, geranoriškus – nuo piktybinių, perspektyvius – nuo beviltiškų. Tai praktinis instrumentas, kuris padės mums susiorientuoti ir nepaklysti šiuolaikinio pasaulio chaose ir visada rasti geriausią sprendimą. Galų gale tai yra moksliniu pagrindu sukurtas dvasios ugdymosi instrumentas, nuostabus mokslo ir dvasingumo sintezės pavyzdys.

"Dabar, kai visuomenė tokia sutrikusi, mums reikia tikslaus ir patikimo kriterijaus, leidžiančio išmatuoti tiesą. Toks kriterijus yra. Apie jį mes kalbame šioje knygoje. O išmatavę ir pamatę, kaip tiesa veikia kolektyvinę žmonijos sąmonę, mes pajuntame viltį.
Tiesa, tokia, kokia ji aptinkama šioje knygoje aprašomais tyrimo metodais, kyla iš pirminių šaltinių, kurie nesusiję nei su socialiniais kontekstais, nei su individualiomis sąmonėmis. Ši tiesa nereprezentuoja nei asmenybės, nei kokios nors žmonių grupės, ji pastovi ir nekintama... Tai tiesiog TIESA."

David Hawkins

Iš anglų kalbos vertė Algirdas Rondamanskis


  • Autorius: David R. Hawkins
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050820

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Galia ir jėga. Sąmonės anatomija. Slaptieji žmonių elgsenos faktoriai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

David R. Hawkins pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Galia ir jėga. Sąmonės anatomija. Slaptieji žmonių elgsenos faktoriai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Galia ir jėga. Sąmonės anatomija. Slaptieji žmonių elgsenos faktoriai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Galia ir jėga. Sąmonės anatomija. Slaptieji žmonių elgsenos faktoriai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Galia ir jėga. Sąmonės anatomija. Slaptieji žmonių elgsenos faktoriai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David R. Hawkins tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Galia ir jėga. Sąmonės anatomija. Slaptieji žmonių elgsenos faktoriai" perkama kartu