0

Galios žaidimai. Kaip valdyti viską ir visus

Informacija

Galios žaidimai. Kaip valdyti viską ir visus

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786090116463

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Galios žaidimai. Kaip valdyti viską ir visus" aprašymas
Niekas nenorėtų, kad skaitytumėte šią knygą.

"Galios žaidimai" padės kontroliuoti tuos, kurie norėtų spręsti už jus. Išmoksite, kaip padaryti, kad aplinkiniai elgtųsi taip, kaip paranku jums, nes tai bus naudinga ir jiems patiems. Tikros galios negali užgniaužti. Stipriausia galia yra ta, kurią kiti suteikia jums.

Manipuliacijos meistras Henrikas Feksėjus (Henrik Fexeus) paaiškina 64 praktiškus ir konkrečius metodus, kurie pravers bet kokioje situacijoje: darbe, tarp draugų ar namuose prie vakarienės stalo. Jums rūpi, kaip įtikinti savo tiesa, nebijoti pasirodyti silpnam ir tapti stipriu, laužyti nusistovėjusiu metodus, įtikinti skirtingus žmones kilus konfliktui ir tapti Galios žaidimų laimėtoju. Šie būdai ne tik padės pasiekti tai, ko jūs norite – dėl to jus dar ir pamils.
Henrikas Feksėjus yra vienas populiariausių lektorių ir manipuliacijos meistrų Švedijoje. Parduota daugiau kaip pusė milijono jo knygų egzempliorių, jos tapo bestseleriais įvairiose šalyse. Greičiausiai jis pats kurį laiką žaidė galios žaidimus.

Lietuviškai „Alma littera“ išleido šias Henriko Feksėjaus knygas: „Minčių skaitymo menas“ (2011), „Viliojimo menas“ (2012), „Elkis taip, kaip aš noriu“ (2013), „Nuostabus protas“ (2014)

Iš švedų k. vertė Agnietė Merkliopaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Galios žaidimai. Kaip valdyti viską ir visus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Galios žaidimai. Kaip valdyti viską ir visus, kurią skaitytojams dovanoja Henrik Fexeus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Henrik Fexeus su knyga Galios žaidimai. Kaip valdyti viską ir visus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Galios žaidimai. Kaip valdyti viską ir visus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Henrik Fexeus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Galios žaidimai. Kaip valdyti viską ir visus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Galios žaidimai. Kaip valdyti viską ir visus" perkama kartu