Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Galudaržės krunė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.45 SoldOut

Knygos „Galudaržės krunė“ aprašymas

Visatoje nėra dviejų tapačių veidų, nesurasime ir tapačių sielų, teigia autorė, atkakliai preparuodama žmogaus vidų, ieškodama gyvenimo atskaitos taško ir mėgindama bent akimirkai „susigrąžinti tai, kas niekados atgal nebesugrįžta“. Knygoje įdomiai dera gilūs jautrios sielos atsivėrimai ir šiurkščios tikrovės sandūros. Poetizuoti, aukšta gaida skambantys jausmų išlydžiai, meilė Jam, vieninteliam, įprasmina vieną iš gyvenimo suteiktų galimybių. Retsykiais atskambančios intonacijos iš kitų, skaitytojams jau žinomų, knygų identifikuoja poetę ir prozininkę, praplečia kūrybinės regos lauką.


Parašykite atsiliepimą apie „Galudaržės krunė“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Galudaržės krunė“, Ineza Juzefa Janonė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ineza Juzefa Janonė su knyga „Galudaržės krunė“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Galudaržės krunė“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ineza Juzefa Janonė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Galudaržės krunė“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Galudaržės krunė“ perkama kartu