0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Galvijų stemplės ir prieskrandžių ligos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 5.75 SoldOut

Knygos "Galvijų stemplės ir prieskrandžių ligos" aprašymas

Monografijoje aprašomi svarbiausi galvijų stemplės ir prieskrandžių anatominiai ir fiziologiniai ypatumai, diagnostikos ir gydymo metodai, kurių dalis yra autoriaus sukurti bei patobulinti, nurodomi svarbiausi vaistai ir jų vartojimo būdai, pateikiama prieskrandžių ligų klasifikacija ir gydymo metodai. Ypač daug dėmesio skiriama mikrobiologiniams ir biocheminiams procesams prieskrandžiuose. Monografijai panaudota Lietuvos ir užsienio literatūra, taip pat sava eksperimentinė medžiaga.

  • Autorius: Juozas Bakūnas
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-9563-6-4

Parašykite atsiliepimą apie "Galvijų stemplės ir prieskrandžių ligos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Galvijų stemplės ir prieskrandžių ligos", kurią skaitytojams dovanoja Juozas Bakūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Bakūnas su knyga "Galvijų stemplės ir prieskrandžių ligos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Galvijų stemplės ir prieskrandžių ligos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Bakūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Galvijų stemplės ir prieskrandžių ligos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Galvijų stemplės ir prieskrandžių ligos" perkama kartu