0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gamtos dėsniai. Neklystantis teisingumas

Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 4,59 €*
Sutaupote: 0.60 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gamtos dėsniai. Neklystantis teisingumas" aprašymas

Kiekvienas veiksmas turi tolygų ir priešingą atoveiksmį.

Kodėl vienas žogus turtingas, o kitas vargšas?
Kodėl vienas tampa auka, o kitas jį skriaudžia?

Knygelėje "Gamtos dėsniai. Neklystantis teisingumas" pasakojama, kas ir kodėl visa tai lemia. Čia nagrinėjamos senos kaip pasaulis paslaptys apie karmą ir reinkarnaciją, laisvą valią ir likimą, nušvitimą ir išsivadavimą.

Maža to, iš šios knygelės "Gamtos dėsniai. Neklystantis teisingumas" sužinosite, kaip praktikuoti jogą, meditaciją ir taip išvivaduoti iš karmos pančių bei pasiekti visišką laisvę, laimę ir dvasinį tobulumą.Parašykite atsiliepimą apie "Gamtos dėsniai. Neklystantis teisingumas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos

A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gamtos dėsniai. Neklystantis teisingumas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gamtos dėsniai. Neklystantis teisingumas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gamtos dėsniai. Neklystantis teisingumas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gamtos dėsniai. Neklystantis teisingumas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gamtos dėsniai. Neklystantis teisingumas" perkama kartu