0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gamtos dvasia

Kaina internetu: 10,69 €
Kaina knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 1.20 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 10.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gamtos dvasia" aprašymas

Knygos "Gamtos dvasia" autorius - Romualdas Neimantas (1939–2009), istorijos mokslų daktaras, žinomas kultūros istorikas, orientalistas, ilgametis Lietuvos mokslininkų sąjungos narys, parašęs daugiau kaip trisdešimt knygų apie Rytų šalis, tarp jų – šešias knygas apie Japoniją.

Remdamasis savo paties per keletą dešimtmečių sukaupta istorine-dokumentine medžiaga, kelionių po Japoniją įspūdžiais, jis supažindina skaitytojus su lietuvių ir japonų ekologinės pasaulėjautos artumais, kurių ištakos siekia tuos laikus, kai lietuvių protėviai baltai išpažino gamtos kultais grindžiamą tikėjimą, o Japonijoje žmonių ir gamtos santykius reguliavo šintoizmas.

Studijoje "Gamtos dvasia" palyginimui pateikta įsimintinų Lietuvos ir Japonijos kultūros (mitologijos, tautosakos, literatūros, dailės ir kt.) faktų, vaizdžiai iliustruojančių šią pirmą kartą aptariamą temą.


Parašykite atsiliepimą apie "Gamtos dvasia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mitologiją

Romualdas Neimantas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gamtos dvasia", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gamtos dvasia" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gamtos dvasia" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gamtos dvasia"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Neimantas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gamtos dvasia" perkama kartu