0

Gamtos knygos paslaptys

  • Nuolaida knygai -35%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (35%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gamtos knygos paslaptys

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 199
  • ISBN ar kodas: 9786094690433

2020-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gamtos knygos paslaptys" aprašymas

"Gamtos knygos paslaptys" - Izvoro raštų rinkinys Nr. 216.


Bulgarų kilmės filosofas ir dvasinis mokytojas Omraam Mikhael Aivanhov (1900–1986) savo mokiniams pasakė: „Svarbiausi klausimai, su kuriais mes nuolat susiduriame, yra vis tie patys: kas esame, kodėl čia gyvename ir kokias kliūtis mums skirta įveikti savo kelyje. Apie tai aš ir kalbu. Ir neprašykite manęs, kad pakeisčiau temą.“


Šioje knygoje "Gamtos knygos paslaptys" Omraam Mikhael Aivanhov kalba apie kosminius simbolius ir jų interpretavimą mūsų kalboje. Išventinimų moksle skaityti reiškia gebėti iššifruoti subtiliąją, užslėptą objektų ir būtybių pusę, interpretuoti simbolius ir ženklus, kurių kosminis Protas mums pateikia didžiojoje visatos knygoje. Rašyti reiškia savo dvasios magine galia palikti įspraudą šioje didingoje knygoje, daryti poveikį akmenims, augalams, gyvūnams ir žmonėms.


"Prisijunkite prie vienintelio iš tiesų amžino ir neišsenkamo šaltinio – tas šaltinis yra Gamta. Jos knygoje surašyta viskas. Štai iš jos ir semkitės išminties, nes mirtingas žmogus nėra tobulas, jam lemta klysti, ir tik Gamta amžinai skelbia tiesą."

Omraam Mikhael Aivanhov


Iš prancūzų kalbos vertė Birutė Vingelienė

Parašykite atsiliepimą apie "Gamtos knygos paslaptys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Omraam Mikhael Aivanhov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gamtos knygos paslaptys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gamtos knygos paslaptys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gamtos knygos paslaptys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gamtos knygos paslaptys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Omraam Mikhael Aivanhov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Gamtos knygos paslaptys" perkama kartu