0

Gamtos mokslai vaizdžiai ir pažingsniui: padėkime vaikams mokytis

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina Internetu: 19,99 €
Kaina Knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (5%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Gamtos mokslai vaizdžiai ir pažingsniui: padėkime vaikams mokytis

  • Leidėjas: Baltų lankų vadovėliai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786094701078

2020-08-31 19.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Žinoma ir mėgstama britų TV žvaigždė Carol Vorderman pasiryžusi įrodyti mokslo galią ir naudą. Knyga „Gamtos mokslai vaizdžiai ir pažingsniui: padėkime vaikams mokytis“ viena iš Anglijoje populiarumą jau pelniusios serijos knygų, kuri suprantamai ir vaizdžiai paaiškina viską, ką svarbu žinoti apie gamtos mokslus.

Knygoje „Gamtos mokslai vaizdžiai ir pažingsniui“ apie viską pasakojama iš eilės, todėl pateikta informacija padės tarsi iš naujo suvokti biologijos, fizikos ir chemijos subtilybes. Knyga padės ne tik vaikams, bet ir pagelbės sunkiai beprisimenantiems mokyklos žinias tėvams, bandantiems padėti vaikams ruošti namų darbus. Ši knyga – tai puikus gamtos mokslų vadovas.

Aiškūs ir vaizdingi paveikslėliai, diagramos, pažingsniui vardijami faktai – apžvelgiamos visos svarbiausios biologijos, fizikos ir chemijos temos. Suvoksite ir išsiaiškinsite net sudėtingiausias mokslo problemas. Knygoje sudėta informacija labiausiai tinkama 11–16 metų moksleiviams, tačiau gali būti naudinga ir vyresniems moksleiviams, ar net baigusiems mokyklą.

Knygoje „Gamtos mokslai vaizdžiai ir pažingsniui“ taip pat rasite žodynėlį, aiškinantį pagrindinius mokslinius terminus ir sąvokas bei simbolius.

Nesvarbu, ar tenka kankintis prie periodinės elementų lentelės, aiškintis judėjimo dėsnius, magnetinius laukus, ląstelės sandarą ar nagrinėti saulės sistemą, knyga „Gamtos mokslai vaizdžiai ir pažingsniui: padėkime vaikams mokytis“ taps puikiu pagalbininku ir pasitikėjimo savo jėgomis šaltiniu.

Sudėtingus dalykus autorė knygoje autorė aiškina ne tik paprastai ir suprantamai, bet ir su nepaprastu užsidegimu, kuris privers žavėtis nuostabiu mokslo pasauliu. Patirti pasaulį kaip stebuklą ir sugebėti tą stebuklą paaiškinti - galia, kurią suteikia ši knyga.

Carol Vorderman – mėgstama britų TV žvaigždė, kuri su pasimėgavimu rašo knygas skirtas mokslui. Ji yra parengusi knygas, padedančias vaikams mokytis matematikos, anglų kalbos ir gamtos mokslų. Kalbėdama apie gamtos mokslus autorė pabrėžia, jog svarbiausia čia – smalsumas. Jei vaikai ir tėvai nebijos klausimų, kartu ieškos atsakymų, gali būti, kad net sudėtingiausios temos taps ne tik aiškios, bet ir labai įdomios.

Iš anglų kalbos vertė Mindaugas Purlys, Rimantas Vaitkus, Elvyra Žurauskienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu