Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gamtos namuose

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 2.99 SoldOut

Knygos "Gamtos namuose" aprašymas

Stasys Gliaudys - ilgametis Šiaulių universiteto Gamtos didaktikos katedros dėstytojas, ŠU botanikos sodo ir Zoologijos muziejaus įkūrėjas bei puoselėtojas. Yra parašęs per 300 straipsnių apie gamtą. Aktyviai propaguoja aplinkosaugos idėjas, skatina pažinti ir mylėti tėviškės gamtą.
Ši knyga bus įdomi ir naudinga visiems skaitytojams, mylintiems Lietuvos gamtą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gamtos namuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos gamtos knygos

Stasys Gliaudys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gamtos namuose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gamtos namuose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gamtos namuose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gamtos namuose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Gliaudys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gamtos namuose" perkama kartu