0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)


2021-06-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)" aprašymas
"Gamų aplikatūra fortepijonui",/b> yra papildoma mokymo priemonė, skirta muzikos ir meno mokyklų mokiniams naudotis fortepijono pamokose. Leidinyje pateiktos visos diezinės ir bemolinės gamos su aplikatūra. Gamų reikalavimai išdėstyti nuo pirmos iki dvyliktos klasės.

Gamos, arpedžio ir akordai yra pianistinės technikos pagrindas. Skambinant gamas, vystosi pirštų bėglumas, garso lygumo pojūtis, mąstymo greitis, palengvėja įvairių tonacijų mokymasis. Daugelis žymių pianistų be gamų neįsivaizduoja pirštų ir mąstymo lavinimo. Tačiau kasdieninis pianisto technikos ir mąstymo lavinimas ne visuomet yra mėgiamas mokinių. Norint greitai ir kokybiškai skambinti gamas, reikia nemažai valios, dėmesio ir mąstymo pastangų. Elementariosios muzikos teorijos mokiniai mokosi solfedžio pamokose. Kuo geriau jie įsisavina muzikos teoriją, tuo sėkmingiau galima vystyti mokinių pianistinę techniką.

Fortepijono pamokose mokiniai lavinami pagal muzikos ar meno mokyklų mokymo programas, atsižvelgiant į individualius mokinio gebėjimus. Todėl mokytojas turėtų kiekvienam mokiniui parinkti, kokiais reikalavimais skambinti gamas. Jaunesniųjų klasių mokiniai gamas geriau suvokia, matydami jas užrašytas penklinėje. Kai kurie pirštų skaičiai apvesti skrituliukais tam, kad mokiniai geriau įsimintų teisingą aplikatūrą. Vyresnieji, turintys elementarius skambinimo įgūdžius ir muzikos teorijos žinių, leidinyje galės pasižiūrėti tik sudėtingesnės aplikatūros vietas.

Žinoma, tiek mokytojas, tiek mokinys, skambinantis gamas, turi siekti kokybės: teisingos aplikatūros, tvarkingo grupavimo, rišlaus legato, dinamikos, taisyklingų riešo ir rankos judesių. Visa tai suteikia įgūdžių ir patirties toliau mokantis etiudus bei kitus kūrinius.

  • Autorius: Sud. Aušra Kučinskienė
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790706159003

Parašykite atsiliepimą apie "Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Aušra Kučinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Aušra Kučinskienė su knyga Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Aušra Kučinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)" perkama kartu