-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)

Kaina: 4,65 €
Kaina su kodu: 4,19 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 4.653 InStock
Į krepšelį 4,19 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)“ aprašymas

"Gamų aplikatūra fortepijonui",/b> yra papildoma mokymo priemonė, skirta muzikos ir meno mokyklų mokiniams naudotis fortepijono pamokose. Leidinyje pateiktos visos diezinės ir bemolinės gamos su aplikatūra. Gamų reikalavimai išdėstyti nuo pirmos iki dvyliktos klasės.

Gamos, arpedžio ir akordai yra pianistinės technikos pagrindas. Skambinant gamas, vystosi pirštų bėglumas, garso lygumo pojūtis, mąstymo greitis, palengvėja įvairių tonacijų mokymasis. Daugelis žymių pianistų be gamų neįsivaizduoja pirštų ir mąstymo lavinimo. Tačiau kasdieninis pianisto technikos ir mąstymo lavinimas ne visuomet yra mėgiamas mokinių. Norint greitai ir kokybiškai skambinti gamas, reikia nemažai valios, dėmesio ir mąstymo pastangų. Elementariosios muzikos teorijos mokiniai mokosi solfedžio pamokose. Kuo geriau jie įsisavina muzikos teoriją, tuo sėkmingiau galima vystyti mokinių pianistinę techniką.

Fortepijono pamokose mokiniai lavinami pagal muzikos ar meno mokyklų mokymo programas, atsižvelgiant į individualius mokinio gebėjimus. Todėl mokytojas turėtų kiekvienam mokiniui parinkti, kokiais reikalavimais skambinti gamas. Jaunesniųjų klasių mokiniai gamas geriau suvokia, matydami jas užrašytas penklinėje. Kai kurie pirštų skaičiai apvesti skrituliukais tam, kad mokiniai geriau įsimintų teisingą aplikatūrą. Vyresnieji, turintys elementarius skambinimo įgūdžius ir muzikos teorijos žinių, leidinyje galės pasižiūrėti tik sudėtingesnės aplikatūros vietas.

Žinoma, tiek mokytojas, tiek mokinys, skambinantis gamas, turi siekti kokybės: teisingos aplikatūros, tvarkingo grupavimo, rišlaus legato, dinamikos, taisyklingų riešo ir rankos judesių. Visa tai suteikia įgūdžių ir patirties toliau mokantis etiudus bei kitus kūrinius.

  • Autorius: Sud. Aušra Kučinskienė
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790706159003

Parašykite atsiliepimą apie „Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Natų ir dainynų knygos

Sud. Aušra Kučinskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Aušra Kučinskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Gamų aplikatūra fortepijonui (1-12 klasėms)“ perkama kartu