0

Gamybos padalinių projektavimas

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gamybos padalinių projektavimas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 302
  • ISBN ar kodas: 9786090205792

2020-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gamybos padalinių projektavimas" aprašymas

Vadovėlio "Gamybos padalinių projektavimas" tikslas – susisteminti mechanikos gamyklų ir atskirų cechų projektavimo bei rekonstravimo metodus, pagrįstus naujausiais mokslo ir tech­nikos laimėjimais.

Gamybos padalinių projektavimo disciplina išsirutuliojo iš praktinės inži­nerinės veiklos diegiant įvairias technologijas ir naujų gaminių gamybą.

Būtina nuolat siekti kapitalinių įdėjimų efektyvumo, racionaliai išnaudoti kiekvieną įrenginį ir darbo vietą. Šiandien svarbią reikšmę turi veikiančių gamy­klų ir cechų rekonstravimas, gamybos procesų mechanizavimas ir automatizavi­mas – nuo automatų iki lanksčios automatizuotos gamybos (LAG, angl. Flexible Manufacturing Systems, FMS) panaudojimo.

Parašykite atsiliepimą apie "Gamybos padalinių projektavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gamybos padalinių projektavimas, kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Bargelis, Rasa Mankutė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Bargelis, Rasa Mankutė su knyga Gamybos padalinių projektavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gamybos padalinių projektavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Bargelis, Rasa Mankutė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gamybos padalinių projektavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gamybos padalinių projektavimas" perkama kartu