⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gandriuko Kuko kelionė po Lietuvą. Tautinės mažumos

2022-08-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gandriuko Kuko kelionė po Lietuvą. Tautinės mažumos" aprašymas

Virš Lietuvos jau seniai „skraido" gandriukas Kukas, o jo nuotykiai, patirti įdomiausiose Lietuvos vietose, jau aprašyti trijose knygelėse „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą". Tačiau šį kartą gandriukas nutaria pabendrauti su Lietuvoje gyvenančių tautinių mažumų vaikučiais, kad daugiau sužinotų apie kitų tautų papročius.

Knygutėje „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. Tautinės mažumos" pasakojama apie Kuko susitikimus su žydų, lenkų, rusų, romų ir karaimų vaikais. Su jais gandriukas žaidžia tautinius žaidimus, šoka, dainuoja ir net išmoksta kelis žodžius kitomis kalbomis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gandriuko Kuko kelionė po Lietuvą. Tautinės mažumos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gandriuko Kuko kelionė po Lietuvą. Tautinės mažumos", kurį pristato Rasa Kuncaitė, Gintarė Markevičienė, Jūratė Zailskienė. Siūlome ne tik išsamų "Gandriuko Kuko kelionė po Lietuvą. Tautinės mažumos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Kuncaitė, Gintarė Markevičienė, Jūratė Zailskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gandriuko Kuko kelionė po Lietuvą. Tautinės mažumos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gandriuko Kuko kelionė po Lietuvą. Tautinės mažumos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gandriuko Kuko kelionė po Lietuvą. Tautinės mažumos" perkama kartu