0

Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 4-oji knyga

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 4-oji knyga

  • Leidėjas: Su pliusu
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x27, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786099569550

2020-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 4-oji knyga" aprašymas

Gandriukas Kukas - kitoks gandriukas. Vos išmokęs skristi jis ir norėjo skristi - ne bet kur, o virš Lietuvos!


„Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą" - tai pasakos apie Kuko keliones, kuriose jis susipažins su įdomiausiomis ir žinomiausiomis gimtinės vietomis, sutiks vis naujus pasakų veikėjus ir patirs daug įvairių nuotykių.


Ketvirtoje serijos „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą" knygelėje gandriukas Kukas aplanko Druskininkus, Varėną, Jurbarko apylinkes, Šakius bei Vilkaviškį ir supažindina vaikus su šių vietovių įdomiausiais objektais.


Prie kiekvienos pasakos pateikti ir paaiškinti sunkesni žodžiai, knygelės II viršelyje įdėtas Lietuvos žemėlapis su

pažymėtomis vietovėmis, kuriose lankėsi gandriukas Kukas, knyga iliustruota su pasakos siužetu susijusiomis spalvotomis iliustracijomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 4-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 4-oji knyga, kurį parašė Gintarė Markevičienė, Jūratė Zailskienė, Rasa Kuncaitė. Siūlome ne tik išsamų Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 4-oji knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gintarė Markevičienė, Jūratė Zailskienė, Rasa Kuncaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 4-oji knyga. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 4-oji knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 4-oji knyga" perkama kartu