0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 5-oji knyga

Kaina internetu: 2,69 €
Kaina knygyne: 3,29 €*
Sutaupote: 0.60 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 5-oji knyga


2021-06-30 2.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 5-oji knyga" aprašymas

Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 5 knyga. Šiauliai, Šilalė, Rietavas, Telšiai, Plungė, Skuodas.

Gandriukas Kukas – kitoks gandriukas. Vos išmokęs skristi jis ir norėjo skristi – ne bet kur, o virš Lietuvos!

„Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą" – tai pasakos apie Kuko keliones, kuriose jis susipažina su įdomiausiomis ir žinomiausiomis gimtinės vietomis, sutinka vis naujus pasakų veikėjus ir patiria daug įvairių nuotykių.

Penktojoje knygelėje gandriukas Kukas aplanko Šiaulius. Šilalę, Rietavą, Telšius, Plungę, Skuodą ir supažindina vaikus su svarbiausiais šių vietovių turistiniais, gamtiniais ir istoriniais objektais.

Prie kiekvienos pasakos pateikti ir paaiškinti sunkesni žodžiai, knygelės II viršelyje įdėtas Lietuvos žemėlapis su pažymėtomis vietovėmis, kuriose lankėsi gandriukas Kukas, knyga iliustruota su pasakos siužetu susijusiomis spalvotomis iliustracijomis.Parašykite atsiliepimą apie "Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 5-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 5-oji knyga, kurį parašė Gintarė Markevičienė, Jūratė Zailskienė, Rasa Kuncaitė. Siūlome ne tik išsamų Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 5-oji knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gintarė Markevičienė, Jūratė Zailskienė, Rasa Kuncaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 5-oji knyga. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 5-oji knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 5-oji knyga" perkama kartu