Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gaono kodas

2.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-04 Marija


2022-10-31 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gaono kodas" aprašymas

Jis yra lietuviškasis Dan Brown! Taip skambiai Ryčio Sabo trilerį „Gaono kodas“ pristato žiniasklaida. Autorius neslepia, kad Dan Brown iš tiesų padarė jam didelę įtaką. Rytis Sabas susižavėjo tuo, kaip populiarus amerikiečių rašytojas pateikia istorinius faktus ir sugeba įtraukti skaitytojus.

Rytis Sabas jau senokai norėjo parašyti knygą apie Lietuvos žydų istoriją. Tačiau pakurstyti masių susidomėjimą šia, ar bet kokia kita istorine tema, nėra labai lengva. Todėl autorius pasitelkė Dan Brown pavyzdį ir sukūrė intriguojantį trilerį. Šis žanras patrauks tiek besidominčius mūsų praeitimi, tiek norinčius aštresnių įspūdžių. „Gaono kode“ senovinės paslaptys pinasi su dabarties aktualijomis.

Autorius nėra žydas. Jis pats teigia, kad tai yra lietuvio knyga skirta lietuviui. Tokiam, kuris net nežino kas yra Gaonas. O Gaonais buvo vadinami Talmudo - judaizmo religinių raštų rinkinio – išmanytojai. Tokį titulą turėjo XVIII amžiuje gyvenęs Vilniaus rabinas Elijahu ben Solomon Zalman, kuris išgarsino mūsų sostinę visame pasaulyje. Jo galingas intelektas ir erudicija lėmė, kad Vilnius tapo dvasiniu žydų centru. „Gaono kodo“ veiksmas sukasi aplink šiuo žmogaus palikimą. Vilniaus Gaono palikto raštelio ieško ir tarpusavyje kovoja knygos veikėjas Paulius Mekas, Lietuvos žvalgyba, įvairių šalių mafija, Rusijos federalinė saugumo tarnyba ir GRU. Visiems reikia paslaptingos skaičių sekos, kurią užrašė didis žydų išminčius.

Autorius kuria trileriams būdingą intrigą, tačiau nepamiršta istorijos ir skaitytojai keliaus ne tik po Vilnių, bet užsuks ir į Ukmergę. Veiksmas kelsis į JAV, Kanadą bei Izraelį. Rytis Sabas supažindina su įvairiausiais mūsų šalyje mažai žinomais, bet pasaulyje garsiais iš Lietuvos kilusiais žmonėmis – Musia Daiches, Bracha Habas, Aaronu Klugu. Savo istorinėmis žiniomis knyga yra labai vertinga, o trilerio formatas neleis nuobodžiauti.

Rytis Sabas (gimęs 1972 metais) – žurnalistas, rinkodaros specialistas, keliautojas. Praeityje – profesionalus krepšinio žaidėjas. Autorius Vilniaus universitete įgijo žurnalisto magistro laipsnį. Karo zonose dirbo tarptautinių naujienų korespondentu. Keliaudamas darbo reikalas Rytis Sabas susidomėjo istorija. Debiutinis rašytojo trileris apie litvakus „Gaono kodas“ jau tapo lietuvišku bestseleriu, o autorius skaitytojams žada tęsinį.


  • Autorius: Rytis Sabas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786090139066

Kiti taip pat domėjosi


2020-05-04

2020-02-01

Matyt ši knyga tiems, kas nemoka skaityti wikipedijos. Trileris kažkoks buvo, bet labai neišvystytas - silpna intriga, neadekvačiai reaguojantys (nereaguojantys) į žmogžudystę veikėjai, prastai pritaikytos klišės (moteris, meilė, blogiukai). Neabejoju, kad antra autoriaus knyga bus kur kas geresnė. Dvi žvaigždės tik už tai, kad Rytis krepšininkas ;)

2020-01-03

dar vienas a la A.Tapinas - grafomanijos kepėjas. Labai prastai.

Parašykite atsiliepimą apie "Gaono kodas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gaono kodas", Rytis Sabas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rytis Sabas su knyga "Gaono kodas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gaono kodas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rytis Sabas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gaono kodas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gaono kodas" perkama kartu