0

Gardūs ir lengvi patiekalai iš viso pasaulio

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gardūs ir lengvi patiekalai iš viso pasaulio

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 13x16, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955214113

2020-10-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gardūs ir lengvi patiekalai iš viso pasaulio" aprašymas

Antipasti, tapas, mezze - lengvi užkandiniai patiekalai pasaulyje turi ne tiek daug vardų, tačiau turi begalę veidų. Italų, ispanų, rytiečių užkandžių valgiaraštis retai susideda iš vieno patiekalo. Kiekvienas svečias pagal norą ir nuotaiką gali pasirinkti įvairių lengvų valgių.


Mes dažnai apsiribojame vienu atskirai patiekiamu užkandžiu. Tačiau prieš pagrindinį patiekalą dabar jau patiekiama ne tik sriubos ar mišrainės - prisitaikoma prie tarptautinių tendencijų ir tarp mėgstamiausių lengvų patiekalų atsiranda naujų valgių.


Pavalgyti ar užvalgyti? Kadangi susirinkusieji prie stalo neturi pasisotinti vien užkandiniais valgiais, jų porcijos turi būti mažos. Kuo daugiau siūlote patiekalų, tuo mažesnės turi būti jų porcijos.

Tačiau kodėl į tai nepažiūrėjus kitu žvilgsniu? Daugelis šioje knygoje siūlomų receptų gali atstoti pagrindinius vaišių valgius! Arba nusižiūrėjus į mūsų europiečius kaimynus galima vienu metu patiekti bent keletą užkandinių patiekalų. Prie jų patiekite duonos ir keletą padažų, ir niekas net neprisimins, kad dar turėtų būti ir pagrindinis patiekalas.


Idealus užkandinių patiekalų valgiaraštis:

• Kad ir kiek ketinate patiekti valgių, atkreipkite dėmesį, kad jie vieni kitų negožtų, o sudarytų subtilų derinį, papildydami vieni kitų skonį.

• Skirtingi skoniai ir tekstūros suteikia patiekalui įdomumo, nes tokios priešybės kaip saldumas ir rūgštumas, minkštumas ir traškumas, aštrumas ir prėskumas sudaro puikius derinius, taigi, pavyzdžiui, skrudinta duona puikiai dera prie trintos sriubos arba salotų.

• Visada mielos mažos staigmenos, pavyzdžiui, valgomi salotų krepšeliai iš parmezano.

• Tebūnie prie stalo šventė akims! Valgiaraštyje siekite ne tik skonių, bet ir spalvų įvairovės.

• Įvairūs patiekalų komponentai turi spalviškai derėti tarpusavyje, tačiau jokiu būdu neturi būti visiškai vienodos spalvos skirtingų patiekalų.

• Monotonija varo nuobodulį. Valgiaraštis, kuriame kartojasi tos pačios sudedamosios dalys ir spalvos, netrunka įgristi. Tas pat pasakytina ir apie valgiaraštį, kurio visi patiekalai vienodo skonio. Jei ketinate kaip pagrindinį patiekalą patiekti žuvį, nebūtina patiekti dar ir žuvies užkandžių (juo labiau iš tokių pat žuvų). Kur kas įdomiau pažaisti su skirtingo skonio komponentais ir svečiams pasiūlyti vis kitokių patiekalų. Jei nusprendėte patiekti mėsišką pagrindinį patiekalą, tinkama įžanga bus lengvi žuvies, daržovių užkandiniai patiekalai ir sriubos.


Skanaus!


Iš anglų kalbos vertė Aušra KarsokienėTurinys

Pratarmė / 6

Sriubos / 10

Salotos / 52

Paštetai, apkepai, užtepėlės ir t. t. / 98

Daržovių užkandžiai / 136

Žuvies užkandžiai / 174

Mėsos užkandžiai / 208

Receptų rodyklė / 238

Parašykite atsiliepimą apie "Gardūs ir lengvi patiekalai iš viso pasaulio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gardūs ir lengvi patiekalai iš viso pasaulio, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Gardūs ir lengvi patiekalai iš viso pasaulio jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gardūs ir lengvi patiekalai iš viso pasaulio patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gardūs ir lengvi patiekalai iš viso pasaulio palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gardūs ir lengvi patiekalai iš viso pasaulio" perkama kartu