0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Garliava. Laikas ir žmonės

35,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 35.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Garliava. Laikas ir žmonės" aprašymas

Gausiai iliustruotoje monografijoje "Garliava. Laikas ir žmonės" apie Garliavą pirmą kartą plačiau pristatoma miestelio bei apylinkių istorija, tautinių bendruomenių, bažnyčių, dvarelių, mokyklų, medicinos įstaigų praeitis ir dabartis.
Daug dėmesio skiriama pokario rezistenciniam judėjimui regione, taip pat įžymiems žmonėms, gyvenusiems ir dirbusiems Garliavoje.

"Ši knyga gimė iš įstabios kraštiečių pasakojimų pynės, iš daugybės nepakartojamų jų asmeninių patirčių, kurios man gyvai liudijo Tėvynės likimą - skaudų, dramatišką ir visuomet viltingą bei šventą. Ilgai vaikščiojau jų gyvenimų takais, skaičiau jų mintis pageltusiuose nuo laiko užrašų puslapiuose, ieškojau jų būties pėdsakų archyvuose. Iš visur į mane sruvo gyvybinga ir veržli tautos gyvenimo srovė, iškelianti amžiną ir sudėtingą žmogaus egzistencijos klausimą - kaip gebėti apginti ir išsaugoti tai, kas iš tiesų vertinga, kas per amžius suklostyta tautos buvime, jos papročiuose ir tradicijose, jos kultūroje. Krašto žmonių likimai grindė amžinus bandymus pačiam sau rasti atsaką: kas man yra ši žemė, kas man yra jos kalba, jos istorija, jos gyventojai?
Eidama jų keliais, ėjau Jos keliu.
Su viltimi, kad tai, kas kartą atrasta, neprarandama."

Inga StepukonienėParašykite atsiliepimą apie "Garliava. Laikas ir žmonės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Inga Stepukonienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Garliava. Laikas ir žmonės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Garliava. Laikas ir žmonės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Garliava. Laikas ir žmonės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Garliava. Laikas ir žmonės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Inga Stepukonienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Garliava. Laikas ir žmonės" perkama kartu