0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Garo ir dujų turbinų teoriniai pagrindai

Kaina internetu: 8,29 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Garo ir dujų turbinų teoriniai pagrindai


2021-06-30 8.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Garo ir dujų turbinų teoriniai pagrindai" aprašymas

Knyga "Garo ir dujų turbinų teoriniai pagrindai" - tai vadovėlis, kuriame išdėstomi turbinų veikimo principai, supažindinama su įvairaus tipo turbinose (aktyviosiose, reaktyviosiose, radialiosiose) vykstančių termodinaminių procesų teoriniais pagrindais, pateikiami turbinų trūkumai ir pranašumai, supažindinama su turbinų reguliavimo ir pagalbine įranga, su naujausiomis turbinų kūrimo ir taikymo tendencijomis.

Vadovėlis "Garo ir dujų turbinų teoriniai pagrindai" skirtas Lietuvos aukštųjų mokyklų energetikos studijų programų studentams, ypač tiems, kurie dirbs šiluminėse, atominėse elektrinėse, stambiose pramonės įmonėse, šalies energetikos ūkio infrastruktūroje. Taip pat galėtų būti naudingas ir energetikams praktikams.Parašykite atsiliepimą apie "Garo ir dujų turbinų teoriniai pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Energetikos ir termoinžinerijos knygos

Jonas Gylys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Garo ir dujų turbinų teoriniai pagrindai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Garo ir dujų turbinų teoriniai pagrindai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Garo ir dujų turbinų teoriniai pagrindai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Garo ir dujų turbinų teoriniai pagrindai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Gylys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Garo ir dujų turbinų teoriniai pagrindai" perkama kartu