0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Garsiausios siaubų ir paslapčių istorijos

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 20,89 €
Kaina knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 3.10 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Garsiausios siaubų ir paslapčių istorijos


2021-04-30 20.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Garsiausios siaubų ir paslapčių istorijos" aprašymas

Knygoje „Garsiausios siaubų ir paslapčių istorijos“ rasite net dvylika pasakų, kurios sukels šiurpuliukus ir norą slėptis po antklode. Italų autorė Stefania Leonardi Hartley perpasakojo ir 5-8 metų vaikams pritaikė garsiausias ir baisiausias pasaulio istorijas, jau tapusias klasika.

„Garsiausios siaubų ir pasaulio istorijos“ mažylius supažindins su vertingais klasikos kūriniais ir žinomais veikėjais. Laukia net dvylika paslaptingų ir šiurpių pasakų. Tačiau labai nebijokite, nes jose persismelkia netikėtas humoras.

Stefania Leonardi Hartley kviečia į pažintį su Frankenšteinu – mokslininku sukūrusiu pabaisą, kuri norėjo mylėti ir draugauti, tačiau buvo nesuprasta ir atstumta aplinkinių, todėl ėmė jiems keršyti. Vaikai išgirs ir apie Doriano Grėjaus portretą, suteikusį jaunystę pačiam Dorianui, tačiau, žinoma, tai turėjo savų pasekmių. O ar girdėjote apie Mumijos prakeiksmą? Šiurpu! O, kur dar „Operos fantomo“ istorija bei „Skraidantis olandas“!

Be siaubų, bus ir paslapčių! Kartu su garsiuoju Šerloku Holmsu narpliosite nusikaltimus, o su A. Diuma veikėjais leisitės į nepaprastus nuotykius!

Knygoje „Garsiausios siaubų ir paslapčių istorijos“ surinktas pasakas perpasakojo Stefania Leonardi Hartley, išleidusi ne vieną knygelę vaikams. Istorijoms netrūksta baugulio ir intriguojančių siužetų, tačiau piešinukais papildyta knyga yra pritaikyta mažyliams, tad ne tik sukels ne tik šiurpą, bet ir gerokai prajuokins. Visos pasakos iliustruotos skirtingų menininkų piešiniais.

Vaikai, skaitydami klasika tapusias pasakas lavins savo vaizduotę, humoro jausmą ir plės žodyną, taip pat susipažins su literatūriniais veikėjais, operomis bei garsiausiais muzikiniais spektakliais. Knyga patiks visai šeimai!

Stefania Leonardi Hartley – Sicilijoje gimusi vaikų rašytoja. Ji kuria knygas tiek angliškai, tiek itališkai. Autorės bibliografijoje daugybė perpasakotų ir vaikams adaptuotų klasikos pasakų. Nuo Pelenės iki Drakulos – rašytoja pasiryžusi mažiausius skaitytojus supažindinti su literatūrinio pasaulio paveldu.

Iš anglų kalbos vertė Daiva Krištopaitienė

Sudomino trumpas aprašymas? Pasakų knyga žada gerą pramogą, tad rekomenduojame ją įsigyti internetu. Pirkti online kviečiame įvairių žanrų literatūrą tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Jei ieškote knygų pigiau, visada verta gerų kainų pasižvalgyti po išpardavimų ir akcijų pasiūlymus. Įdomų skaitinį išsirinksite peržiūrėję informacinę santrauką, kurioje rasite aprašymų, virtualių ištraukų, taip pat nurodytą puslapių skaičių, leidėją ir kitas detales. Jei apsispręsti sunku, siūlome pasidomėti ir kitų skaitytojų atsiliepimais bei apžvalgomis.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 124
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143421

Parašykite atsiliepimą apie "Garsiausios siaubų ir paslapčių istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Garsiausios siaubų ir paslapčių istorijos, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Garsiausios siaubų ir paslapčių istorijos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Garsiausios siaubų ir paslapčių istorijos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Garsiausios siaubų ir paslapčių istorijos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Garsiausios siaubų ir paslapčių istorijos" perkama kartu