-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas" aprašymas

Knygoje "Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas" pristatoma ankstyvoji Amerikos ir Britanijos psichodelinio roko muzika, hipių sąjūdis, taip pat jų atspindžiai tolesnėje kultūros raidoje – muzikoje, kituose menuose ir visuomenės gyvenime. Nesiekiama pateikti ankstyvojo roko istorijos, bet mėginama savitai pažvelgti į roko muzikos kūrybingumą ir jos tyrinėjimų galimybes, ieškoma tęstinumo, skirtingų meno sričių tarpusavio sąsajų, mokomasi analizuoti bei kūrybiškai interpretuoti roko muziką, iškeliant geriausias idėjas.

Knygos "Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas" autorius Lukas Devita – straipsnių muzikos, kultūros ir filosofinėmis temomis autorius, taip pat paskelbęs prozos, eilėraščių, muzikos įrašų bei grafikos darbų. Nuo 1994 m. bendradarbiavo laikraštyje „Mes“, žurnale „Nemunas“, „Literatūroje ir mene“, Lietuvos bei užsienio interneto svetainėse, 2011 m. pateikė pluoštą analitinių apžvalgų knygai „Lietuvos rokas: ištakos ir raida“. Vienas pirmųjų paskelbė lietuviškų straipsnių apie pop menininką Andy Warholą (1997), pankų judėjimą Lietuvoje (1994), rašytojus Aldousą Huxley (1998), Williamą S. Burroughsą (1997), Jacko Kerouaco „Kelyje“ (1995), disidentą Davidą Icke’ą (2008), taip pat išsamiau rašė apie ankstyvąją psichodelinio roko muziką, naująją bangą, roko dainų poetiką ir kt. 1990–1991 m. rengė laidas Lietuvos radijo pirmosios programos „Jaunimo muzikos studijoje“. 2003 ir 2009 m. Meno ir muzikos bibliotekoje, Laisvajame universitete (LUNI) skaitė paskaitas apie ankstyvojo psichodelinio roko muziką, organizavo intuityviosios muzikos vakarus.

Daugiausia iliustracijų knygai maloniai pateikė IRI5 – Erika Iris Simmons – amerikietė, kilusi iš Prinstono (Niu Džersio valstija). Ją įkvėpė šiuolaikiniai menininkai, kurie „iš keisčiausių dalykų sukuria dailius portretus“, ir Erika pradėjo bandyti įvairią techni


  • Autorius: Lukas Devita
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417010439

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas", Lukas Devita. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lukas Devita su knyga "Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lukas Devita. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas" perkama kartu