0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Garsų išdaigos (2 dalis)

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2021-06-14 Dalia

Puiki mokomoji priemonė

Garsų išdaigos (2 dalis)


2021-07-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Žaidimas „Garsų išdaigos-2“ tinka ikimokyklinio, priešmokyklinio bei jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams, turin­tiems fonetinių kalbėjimo arba fonologinių kalbos sutrikimų. Ši mokymo priemonė skirta foneminiam suvokimui lavinti, garsų tarimui ir diferencijavimui įtvirtinti, žodynui turtinti bei rišliajai kalbai ugdyti sudarant sakinius.

Rinkinį sudaro 35 spalvingos kortelės su keturiais paveikslėliais kiekvienoje. Šios kortelės naudojamos nustatyti skiemenų skaičių žodyje ir nurodytą garsą žodžio vietoje, taip pat teisingai įrašyti žodį į langelius su skirtingais paveikslėliais, skirtingiems kalbos garsams diferencijuoti.

Iš pradžių vaikai nustato, kiek žodis turi skiemenų, įvardija pirmą žodžio garsą, pasako sakinį su nurodytu paveikslėliu. Paskui užduotis sunkinama – vaikų prašoma įvardyti, kurioje žodžio vietoje yra nurodytas garsas (pradžioje, viduryje ar pabaigoje).

Atlikdami užduotis vaikai mokysis diferencijuoti akustiškai panašiai skambančius garsus; įtvirtinti taisyklingą garsų (Z, Ž, C, Č, R, L, Š, S) tarimą įvairiose žodžių vietose; lavins foneminę klausą; turtins žodyną ir rišliąją kalbą; lavins atmintį, dėmesį, pastabumą ir bendravimo įgūdžius.2021-06-14

Puiki mokomoji priemonė

2021-06-11

Nesu tikra, kad tinkama priemonė ikimokyklinio amžiaus vaikams. Maniškiam pasirodė per sudėtinga.

Parašykite atsiliepimą apie "Garsų išdaigos (2 dalis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: 4-6 metų vaikams


Dažnai su "Garsų išdaigos (2 dalis)" perkama kartu