0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Garsų medis. Kubą metu – garsus tariu, kairę dešinę skiriu!

Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Garsų medis. Kubą metu – garsus tariu, kairę dešinę skiriu!


2021-05-31 13.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Garsų medis. Kubą metu – garsus tariu, kairę dešinę skiriu!" aprašymas

Žaismingai pateiktos garsų diferencijavimo užduotys; formuoja gramatiškai taisyklingos kalbos įgūdžius; padeda greičiau ir lengviau įsisavinti mokomąją medžiagą. Žaidžiant šį žaidimą „Garsų medis. Kubą metu – garsus tariu, kairę dešinę skiriu!“ vaiko kalbos vartosena bus nuosekliai ir sistemingai plečiama. Žaidimo pagalba išmoks skirti sąvokas „dešinė-kairė“, taip pat lavins regimąjį ir girdimąjį suvokimą, dėmesį ir atmintį, atliks garsinės analizės ir sintezės užduotis. Žaidimas skirtas indivi­dualiam ir koman­diniam darbui.

Žaidimo eiga. Žaidimui reikės suklijuoto kubo arba žaidimo kauliuko. Vaikas ridena kubą arba žaidimo kauliuką, o mokytojas, logopedas ar tėveliai įvardija, kurioje žaidimo lauko pusėje – kairėje ar dešinėje – ištarti paveikslėlio pavadinimą. Vaikas teisingai įvardija atitinkamą paveikslėlį ir nustato garso vietą žodyje. Kairės ir dešinės pusių paveikslėliai išskirti skirtingomis spalvomis, kad būtų lengviau įsisavinti krypčių sąvokas.

Žaidimo tikslas: garsų r-l, v-l, t-k, g-d, s- c, s-š, š-ž, š- č, z-ž, p-b diferencijavimas; garsinės analizės įgūdžių formavimas; foneminės klausos lavinimas.

Rinkinį sudaro: 10 žaidimo laukų su skirtingų garsų paveikslėliais, kubo forma, kurią reikia išsikirpti ir suklijuoti, žaidimo kauliukas.Parašykite atsiliepimą apie "Garsų medis. Kubą metu – garsus tariu, kairę dešinę skiriu!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Leidiniai mokytojams 1-4 kl.


Dažnai su "Garsų medis. Kubą metu – garsus tariu, kairę dešinę skiriu!" perkama kartu