⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Garsų tarimo mokymas

2023-06-30 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Garsų tarimo mokymas" aprašymas

Antroji papildyta laida.

Metodinė priemonė „Garsų tarimo mokymas“, išleista 2014 metais, sulaukė didelio logopedų, mokytojų ir tėvų dėmesio. Per tą netrumpą laiką autorės sukaupė naujos patirties, kurią atskleidė šioje antroje papildytoje vadovėlio laidoje. Vadovėlis iliustruotas spalvotomis nuotraukomis.

Kaip pristato prof. dr. Regina Ivoškuvienė, knyga „Garsų tarimo mokymas“ skirta vienai iš svarbių logopedijos temų aptarti. Logopedė ekspertė Stasė Vilkienė, logopedės metodininkės Eglė Novogrodskienė ir Vitalė Verpečinskienė remiasi ilgamete logopedinio darbo patirtimi ir pateikia įvairių garsų tarimo mokymo būdų. Autorės suteikia galimybę logopedams, atsižvelgiant į sutrikimo pobūdį, pasirinkti tinkamiausią būdą, o kartais išbandyti keletą, kol pasirenkamas atitinkantis vaiko poreikius.

Metodinėje priemonėje „Garsų tarimo mokymas“ glaustai apibūdinama taisyklinga lietuvių kalbos garsų artikuliacija.Kiekvienas garsas asocijuojamas su kokiu nors gamtos garsu, įsimintinu vaikui. Toliau nusakomos dažnesnės priežastys, nulemiančios netaisyklingo garsų tarimo ir pasireiškimo atvejus. Didžiausias dėmesys skiriamas mokyti taisyklingos tarties: kaip tarti garsus, kaip įveikti kliūtis, trukdančias juos formuoti. Pateikiami lūpų, liežuvio, apatinės veido dalies, kalbinio kvėpavimo ir balso lavinimo pratimai, kuriuos gali pritaikyti tėvai ar pedagogai, kai sudėtingų sutrikimų nėra.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Garsų tarimo mokymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos mokytojams


Dažnai su "Garsų tarimo mokymas" perkama kartu