0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gasčiūnai

  • Nemokamas knygos pristatymas
23,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gasčiūnai


2021-06-30 23.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gasčiūnai" aprašymas
„Šiandienos kaimo kontekste Gasčiūnai - tai kaimas fenomenas", - įsitikinusi joniškietė Kristina Kryžienė, kuri Gasčiūnus atrado visai neseniai ir yra viena iš šio nuotraukų albumo autorių.
„Tai, ką gasčiūniečiai padarė ir daro, yra didelis žygdarbis. Gasčiūnai galėtų būti pavyzdžiu kitiems Lietuvos kaimams ir miesteliams, kurių daugelis snaudžia, yra apsileidę, nors sąlygos, atrodo, visiems vienodos", - sako Joniškio garbės pilietis Gasčiūnų herbo autorius dailininkas profesorius Juozas Galkus.
Ir išties - juk žmonės, negyvenantys Gasčiūnuose, šį kaimą dažnai mato kitaip nei tie, kurių diena čia prasideda ir baigiasi.
Tad kviečiame gasčiuniečius, kaimo svečius ir tuos, kuriems šis albumas paklius į rankas, stabtelėti akimirką, kartu pakeliauti po Gasčiūnus, pažvelgti į juos fotografų akimis ir tiesiog pajusti šio kaimo gyvenimą.
Kaimo, kuris yra Šiaurės Lietuvoje, Joniškio rajone.
Kaimo, kuriame gyvena kiek daugiau nei 300 žmonių.
Kaimo, kurio žmonės, kiekvienas su savo rūpesčiais ir vargais, nesėdi rankų sudėję, kruopščiai dirba, puoselėja gimtąją vietą ir tiesiog džiaugiasi gyvenimu...
O toliau lai kalba gasčiūniečiai ir tie, kurie yra pajutę Gasčiūnų dvasią."

Gasčiūnietis Edvardas Kubilius

  • Autorius:
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 30x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955323945

Parašykite atsiliepimą apie "Gasčiūnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Albumai apie Lietuvą

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gasčiūnai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gasčiūnai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gasčiūnai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gasčiūnai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gasčiūnai" perkama kartu