⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gatvių susitikimai. O kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-04-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gatvių susitikimai. O kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?" aprašymas

Ką susitikę vienas kitam pasakytų Gediminas ir Vincas Kudirka? Realybėje juos skiria šimtmečiai, tačiau Vilniuje jų keliai susikerta gatvių pavidalu. Seserys Monika Vaicenavičienė ir Agnė Ulytė pabandė įsivaizduoti, apie ką šie personažai kalbėtųsi ir sukūrė smagią komiksų kolekciją „Gatvių susitikimai: o kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?”.

Vilnius yra senas miestas, kuriame daugybė naujų ir šimtmečius menančių gatvių. Kiekviena jų turi vardą ir savo istoriją. Pabandykite įsivaizduoti, kad stovite sankryžoje ir bandote išgirsti, ką kalbasi didieji kunigaikščiai, žymūs mokslininkai ar mitinės būtybės. Kiekviena gatvė ir jas atstovaujantis personažas matė daugybę istorinių įvykių ir turi savo paslapčių. Autorės kviečia į kiek kitokią kelionę po Vilnių. „Gatvių susitikimai: o kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?” yra skirta visai šeimai ir gal padės sužinoti savo gatvės istoriją?

Monika Vaicenavičienė ir Agnė Ulytė nupiešė daugiau nei septyniasdešimt komiksų. Jų dėka autorės itin kūrybiškai papasakojo įdomybes apie mažiau žinomas gatves bei pasidalino netikėčiausiais istoriniais faktais. Knygos kūrėjos teigė, kad norėjo apimti visą Vilniaus žemėlapį, todėl iš kiekvienos miesto seniūnijos išrinkdavo bent porą „pasikalbėti“ galinčių gatvių.

Pirmiausiai „Gatvių susitikimai“ atsirado kaip seserų kuriamas tinklaraštis su šmaikščiais komiksais. Autorės savo blogą kūrė tris metus, kol galiausiai pasiryžo išleisti ir knygą. Idėja atsirado ieškant bendros veiklos. Monika ir Agnė ėjo į tą pačią klasę, nuo mažens kartu užsiėmė kūryba. Baigusios mokyklą jos pasuko skirtingais keliais ir net atsidūrė skirtingose šalyse. „Gatvių susitikimai“ tapo dingstimi nuveikti kažką bendro.

Agnė Ulytė – gydytoja, kuri šiuo metu gyvena Ciuriche. Iš savo kolegų ji išsiskiria tuo, kad mėgsta piešti ir pati iliustruoja savo mokslinius medicininius pranešimus. Autorė tyrinėja sveikatos sistemą, o piešti personažai padeda aplinkiniams geriau paaiškinti medžiagą.

Monika Vaicenavičienė mokėsi Vilniaus dailės akademijoje bei Stokholmo menų, amatų ir dizaino universitete. Autorė ne tik kuria iliustracijas, bet ir rašo knygas. „Gatvių susitikimai: o kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?” yra trečioji jos kūrybos knyga. Anksčiau pasirodė Monikos Vaicenavičienės rašytos knygos vaikams "Per balas link aušros" ir "Kas yra upė?".Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gatvių susitikimai. O kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Komiksai vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gatvių susitikimai. O kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?", kurį pristato Agnė Ulytė, Monika Vaicenavičienė. Siūlome ne tik išsamų "Gatvių susitikimai. O kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnė Ulytė, Monika Vaicenavičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gatvių susitikimai. O kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gatvių susitikimai. O kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gatvių susitikimai. O kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?" perkama kartu