0

Gaukite daugiau: kaip derėtis, kad darbe ir gyvenime lydėtų sėkmė

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,89 €
Kaina knygyne: 21,49 €*
Sutaupote: 2.60 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gaukite daugiau: kaip derėtis, kad darbe ir gyvenime lydėtų sėkmė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • ISBN ar kodas: 9786090140512

2021-01-31 18.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gaukite daugiau: kaip derėtis, kad darbe ir gyvenime lydėtų sėkmė" aprašymas

Parduota daugiau kaip 1,5 milijono egzempliorių visame pasaulyje.

„Viena iš 25 svarbiausių lyderystės ir sėkmės knygų.“
Amazon.com

Derėtis ir tartis tenka kiekvieną kartą susidūrus su žmonėmis, o daugelis mūsų tai daro netinkamai. Žinomas derybų specialistas Stuartas Diamondas knygoje "gaukite daugiau: kaip derėtis, kad darbe ir gyvenime lydėtų sėkmė" siūlo priemones, kuriomis gali pasinaudoti bet kas ir bet kokioje situacijoje – tariantis su savo atžalomis, tarpusavio santykiuose, darbe, kelionėse, parduotuvėse, versle, politikoje, bendraujant su skirtingų kultūrų žmonėmis, partneriais ir konkurentais. Remdamasis maždaug 40 000 asmenų iš šešiasdešimt pasaulio šalių įžvalgomis (jiems jis dvidešimt penkerius metus dėstė), autorius pasakoja istorijas žmonių, kurie taikydami jo derybų metodą pasiekė puikių rezultatų.

Norint išsiderėti daugiau, svarbiausia – kuo geriau išmanyti kito žmogaus poreikius, vertybes ir supratimą. Susipažinkite su priemonėmis, kurios dažniausiai bus kitų nepastebimos, bet visada padės jums siekti savo tikslų ir leis pagerinti savo gyvenimą.

Gerbdami kitų žmonių emocijas ir supratimą išpešite daugiau, nei vadovaudamiesi logika.

Galios, arba sverto, panaudojimas išprovokuoja atsakomuosius veiksmus, pakenkia santykiams ir galiausiai sumažina vertę derybose.

Pasitraukimas iš derybų problemų neišsprendžia. Svarbu suprasti, kaip kitas žmogus vertina situaciją.

Esmė – ne vien pinigai: nematerialūs dalykai, tokie kaip pagarba, kito žmogaus išklausymas ir apsikeitimas skirtingomis nuomonėmis, leidžia greičiau pasiekti reikiamą susitarimą.

Iš anglų kalbos vertė Asta Tobulevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Gaukite daugiau: kaip derėtis, kad darbe ir gyvenime lydėtų sėkmė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeniniai finansai

Stuart Diamond parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gaukite daugiau: kaip derėtis, kad darbe ir gyvenime lydėtų sėkmė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gaukite daugiau: kaip derėtis, kad darbe ir gyvenime lydėtų sėkmė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gaukite daugiau: kaip derėtis, kad darbe ir gyvenime lydėtų sėkmė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gaukite daugiau: kaip derėtis, kad darbe ir gyvenime lydėtų sėkmė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stuart Diamond tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Gaukite daugiau: kaip derėtis, kad darbe ir gyvenime lydėtų sėkmė" perkama kartu