0

Gėbelsas. Žmogus, sukūręs Hitlerį

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Gėbelsas. Žmogus, sukūręs Hitlerį

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 560
  • ISBN ar kodas: 9786094036316

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gėbelsas. Žmogus, sukūręs Hitlerį" aprašymas
"Gėbelsas. Žmogus, sukūręs Hitlerį" - svarbiausio Trečiojo Reicho ideologo ir propagandos tėvo biografija.

Raudonojo Berlyno Maratas, „eržilas“, 30 000 dienoraščio puslapių užfiksavęs kiekvieną savo meilės nuotykį, šlubis neproporcingai didele galva, hitlerinės propagandos mašinos kūrėjas, kruvinosios Krištolinės nakties sumanytojas, žmogus, išmokęs vokiečius nekęsti žydų, vienos dienos Vokietijos fiureris – tokį paveikslą atskleidžia anglų istorikas Toby Thackeris, išanalizavęs Jozefo Gėbelso 1923–1945 m. dienoraščius, neseniai atgautus iš Sovietų Sąjungos.

Augintas tapti kunigu, suvedžiotas rašytojo ambicijų Jozefas Gėbelsas (1897–1945) taip ir būtų likęs eilinis filosofijos daktaras, kurio darbai nespausdinami, jeigu ne nacių judėjimas. Gerai suvokdamas savo luošumą ir bijodamas buržua intelektualo etiketės, 1922 m. įstojęs į NSDAP Gėbelsas kompensavo stipraus, šviesiaplaukio, sveiko arijo įvaizdžio stygių ideologine ištikimybe ir radikalizmu. Per penkerius metus „piktas neūžauga“, naudodamasis savo sodriu ir galingu balsu, karšta retorika ir neskrupulingu apeliavimu į primityviausius instinktus, spėjo tapti garsiausiu XX a. demagogu, artimiausiu Hitlerio patikėtiniu.

Nenuilstantis, atkaklus agitatorius, paralyžiuojantis priešininkus pagiežos, šmeižto ir prasimanymų deriniu, mokėjo sutelkti bedarbių vokiečių baimes Didžiosios depresijos metu Vokietijoje, valdyti juos „šaltai apskaičiuodamas“. Jis meistriškai kūrė šūkius, mitus ir įvaizdžius, kalė aforizmus, aukštinančius nacionalsocialistų judėjimą. Apstulbintas Gėbelso sėkmės Berlyne, fiureris 1929 m. paskyrė jį reicho propagandos vadovu. Būtent jam Hitleris turi būti dėkingas už savo, kaip fiurerio mesijo, įvaizdį. Gėbelsas, cinikas be savų įsitikinimų, laikė savo misija įpiršti Hitlerį vokiečių tautai, sukurti fiurerio, kaip Vokietijos gelbėtojo nuo žydų, spekuliantų ir marksistų, legendą.

Dėl karštų jo pasisakymų vokiečių pralaimėjimai virsdavo pergalėmis, masės aklai tikėjo jo kurtais propagandiniais filmais ir buvo pasiryžusios visuotiniam karui – nugalėti arba susinaikinti. Gėbelso manija „aukotis“, žavėjimasis Hitleriu ir patologiška neapykanta žydams lėmė fatališką jo dalyvavimą Trečiojo reicho politikoje, kuris baigėsi savižudybe Hitlerio bunkeryje 1945 m., dieną po fiurerio mirties, prieš tai nunuodijus šešis savo vaikus ir nušovus žmoną.

Iš anglų kalbos vertė Rozita Znamenskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Gėbelsas. Žmogus, sukūręs Hitlerį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gėbelsas. Žmogus, sukūręs Hitlerį, kurią skaitytojams dovanoja Toby Thacker. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Toby Thacker su knyga Gėbelsas. Žmogus, sukūręs Hitlerį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gėbelsas. Žmogus, sukūręs Hitlerį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Toby Thacker. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gėbelsas. Žmogus, sukūręs Hitlerį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gėbelsas. Žmogus, sukūręs Hitlerį" perkama kartu