0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gedimino Petraičio išeivijos dailės rinkinys

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gedimino Petraičio išeivijos dailės rinkinys


2021-08-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gedimino Petraičio išeivijos dailės rinkinys" aprašymas

Gediminas Petraitis yra žinomas lituanistikos – knygų, tapybos, senosios grafikos, tradicinės liaudies skulptūros ir XIX–XX a. meno kūrinių – kolekcininkas.

"Gedimino Petraičio išeivijos dailės rinkinys" apima 200 kūrinių, daugiausia tapybos ir grafikos.
Rinkinio pagrindą sudaro dar prieškaryje pagarsėjusių Lietuvos menininkų, taip pat Freiburgo Dailės ir amatų mokyklos auklėtinių darbai, sukurti 1945–1990 metais. Rinkinys gerai atspindi pagrindinius lietuvių profesionaliosios dailės posūkius išeivijoje, mažiau žinomų dailininkų kūryba praturtina bendrą išeivijos dailės panoramą.Parašykite atsiliepimą apie "Gedimino Petraičio išeivijos dailės rinkinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gedimino Petraičio išeivijos dailės rinkinys, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Jolanta Bernotaitytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Jolanta Bernotaitytė su knyga Gedimino Petraičio išeivijos dailės rinkinys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gedimino Petraičio išeivijos dailės rinkinys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Jolanta Bernotaitytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gedimino Petraičio išeivijos dailės rinkinys palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gedimino Petraičio išeivijos dailės rinkinys" perkama kartu