Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geišos išpažintis

4.6
(17 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-06-29 Eglė

Labai kryptingas, nuoseklus ir įspūdingas mergaitės kelias į tapimą tikrą geišą. Kiekvienas naujas dalykas, kurio Čio turėjo išmokti labai detaliai nupasakotas, leidžia skaitytojui iš labai arti matyti kaip mergaitė keičiasi ir tobulėja.


Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 11.39 SoldOut

Knygos "Geišos išpažintis" aprašymas

Vienas populiariausių praėjusio dešimtmečio romanų - Arthuro Goldeno „Geišos išpažintis“ - tai vienos garsiausių XX a. geišų gyvenimo istorija, tai pasakojimas apie slaptą ir uždarą pasaulį, kuris priklauso tik vyrams.

Amerikiečių autoriaus Arthuro Goldeno romanas puikavosi bestselerių sąrašuose ir jau tapo šiuolaikinės literatūros klasika. Neįprasta, kad vyras literatūroje prabiltų moters balsu - Arthuras Goldenas pirmuoju asmeniu pasakoja istoriją apie moterį iš tolimosios Japonijos, apie mergaitę, kuriai buvo lemta tapti geiša. Tai knyga, kuri praskleidžia paslapties šydą ir leidžia pažinti neįprastą, net keistą kultūrą, jos lyčių vaidmenis ir stereotipus. Tai jautri, romantiška ir erotiška istorija, kurioje susipina draugystė, ištikimybė, konkurencija ir pavydas.

Nita Seijuri nebuvo tikrasis jos vardas, tačiau visi ją taip vadino. 1929 m. mažame ir neturtingame žvejų kaimelyje auga devymetė mergaitė Čio, kuri iš aplinkinių išsiskiria neįprastomis mėlynai pilkomis akimis. Vieną dieną mergaitę pagrobia ir parduoda į garsius geišų namus. Čia jai suteikiamas kitas vardas ir ji pradeda ilgą kelionę į naują paslaptingą pasaulį. Romane skaitytojas stebi, kaip Nita Seijuri mokosi visų geišos meno paslapčių – šokio ir muzikos, kimono dėvėjimo, ištaigingo makiažo, sakės pylimo ir arbatos ceremonijų. Tačiau kitapus gražaus fasado slepiasi tamsioji geišos gyvenimo pusė – kova su likimo draugėmis dėl vyrų dėmesio ir susidomėjimo, kuris garantuoja gerovę.

„Geišos išpažintis“ – pasaulis, kuriame išvaizda svarbiau už viską, o moteriškas švelnumas parduodamas tarsi aukciono prekė. Čia moterys nuolat mokomos palaužti stipriausių vyrų valią, o meilė paniekinama kaip nereikalinga iliuzija. Tai išskirtinis ir nepamirštamas kūrinys, balansuojantis ant romantikos, erotikos ir trilerio ribos. 2005 m. knyga virto filmu, nominuotu šešiems Oskarams ir laimėjusiu geriausios kinematografijos, geriausio meninio apipavidalinimo ir geriausio kostiumų dizaino apdovanojimus.

Knygos autorius Arthur Golden gimė JAV, Tenesio valstijoje. Studijavo Harvardo universitete istoriją, specializavosi Japonijos meno istorijoje. Vėliau baigė Japonijos istorijos magistro studijas, keliavo po pasaulį ir keletą metų praleido Tokijuje. Jis teigia, kad būtent čia jam kilo mintis parašyti šį kūrinį. Arthurą Goldeną sudomino jo istorija bičiulio, kurio motina buvo geiša ir tai buvo vieša paslaptis. Grįžęs į JAV jis ėmė kurti romaną, parašė 800 psl. juodraštį, o tada atsirado galimybė pabendrauti su buvusia geiša. Po pokalbio teko visus užrašus išmesti ir kurti romaną nuo nulio.

The New York Times

Vertė Rūta Saudargaitė, Bronius Bružas


  • Pavadinimas originalo kalba: Memoirs of a Geisha
  • Autorius: Arthur Golden
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 438
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955871613
  • Vertėjas: Rūta Saudargaitė, Bronius Bružas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-29

Labai kryptingas, nuoseklus ir įspūdingas mergaitės kelias į tapimą tikrą geišą. Kiekvienas naujas dalykas, kurio Čio turėjo išmokti labai detaliai nupasakotas, leidžia skaitytojui iš labai arti matyti kaip mergaitė keičiasi ir tobulėja.

2021-06-29

Tolimųjų rytų kultūra man tokia mistiška, nepasiekiama, bet labai įdomi. Knyga labai patiko.

2021-06-28

Įspūdinga istorija. Labai įdomu susipažinti su išskirtine kultūra ir jos papročiais, kurie visiškai nepanašūs į jokius kitus Europoje. Likau sužavėti knygos vaizdinga kalba ir jautriausiomis bei intymiausiomis emocijomis.

2021-06-22

sunkiai skaitėsi, ir galutinai įsitikinau, jog Japonijos kultūra manęs nė kiek nežavi.

2021-06-21

Jokia čia naujiena, bet buvau praleidęs filmą. O apie knygą sužinojau visai atsititinai. BET tikrai viršijo lūkesčius.

2021-06-17

Man labai patinka filmas ir apie knygą girdėjau nuostabių dalykų, todėl pamaniau, kad perskaitysiu.

2021-06-16

Esu azijietiško stiliaus gerbėjas, ir ši knyga buvo tokia puiki! VISIŠKAI NUOSTABU!

2021-06-14

Labai patiko tiek knyga, tiek filmas. Rekomenduoja.

2021-06-02

Niekad nebuvau didelė rytų kultūros gerbėja, bet dėl benndro išprūsimo pradėjau skaityti. Net nepastebėjau kaip visa pasinėriau į pasakojimą. Patiko

2021-05-31

Absoliutus meno kūrinys, kiekvienas puslapis perpildytas gražiais, jausmingais, žadinančiais vaizdais. Perskaityta per vieną dieną. Ačiū.

2021-05-13

Knyga tokia sausa. Gal būtent to ir norėjo autorius, išlaikyti pasakojimą suvaržytą ir įspraustą į tam tikrus rėmus, turint omeny , jog istorija sukasi apie gana uždarą visuomenės dalį - geišas. Nežinau, bet pasigedau emocionalumo daugiau pasakojime.

2021-05-11

Juntamas rašytojo išmanymas apie Japonijos kultūrą, kas paverčia šį romaną tikrai įtraukiančiu.

2021-05-06

Kaip ir daugeliu atvejų, knyga yra daug geresnė už filmą. Niekada nebuvau skaitęs apie Geišas, ir nieko nežinojau apie ta kultūrą.

2021-04-29

Japonijos kultūra susižavėjau būdama paauglė. Nuo tada skaičiau daug su japonais susijusių knygų ir žiūrėjau daugybę filmų.
Kaip ir daugeliu atvejų, knyga yra daug geresnė už filmą.

2021-04-22

Įtraukianti knyga, apie visai kitokia kultūra ir kitokius papročius. Smulkiai aprašytos detalės, tiesiog užburia vaizduote ir nukelia i visai kitokį mums neįprasta pasauli. Knyga tikrai verta dėmesio.

2021-04-14

Knyga padėjo nukeliauti į paslaptingą rytų kultūrą.

2021-04-13

Knyga labai patiko, kaip ir filmas.

Parašykite atsiliepimą apie "Geišos išpažintis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Geišos išpažintis", Arthur Golden. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Arthur Golden su knyga "Geišos išpažintis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Geišos išpažintis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arthur Golden. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Geišos išpažintis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Geišos išpažintis" perkama kartu