0

Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos

Kaina internetu: 2,79 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.20 € (7%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9789955291541

2020-11-30 2.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos" aprašymas

Tėvas Gabrielius Amortas yra žymiausias šių laiko egzorcistas. Turėdamas didžiulę kovos su demonais patirtį, šioje knygelėje "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos" jis siūlo individualias išlaisvinimo nuo Šėtono ir pražūtingų įtakų, nuo ligų ir kančių maldas visiems – ir kunigams, ir pasauliečiams.

Parašykite atsiliepimą apie "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos, kurią skaitytojams dovanoja Par. Gabriele Amorth. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Par. Gabriele Amorth su knyga Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Par. Gabriele Amorth. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos" perkama kartu