TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos

Kaina: 2,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 2.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos" aprašymas

Tėvas Gabrielius Amortas yra žymiausias šių laiko egzorcistas. Turėdamas didžiulę kovos su demonais patirtį, šioje knygelėje "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos" jis siūlo individualias išlaisvinimo nuo Šėtono ir pražūtingų įtakų, nuo ligų ir kančių maldas visiems – ir kunigams, ir pasauliečiams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maldos knygos

Gabriele Amorth pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gabriele Amorth tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gelbėk mus nuo pikto. Išlaisvinimo ir išgydymo maldos" perkama kartu