0

Gėlės ant palangės: 650 kambarinių augalų. Priežiūra. Charakteristikos. Veislės

5.0
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-08-19 lina

labai gera knyga !!!! padejo man auginant ne viena gelyte. aprasymai apie geles trumpi ir aiskus. rekomenduoju.

Informacija

Gėlės ant palangės: 650 kambarinių augalų. Priežiūra. Charakteristikos. Veislės

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9789955212188

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Ant palangės augančios gėlės – ne tik namų puošmena, bet ir jaukumą kuriantis interjero akcentas. Norėdami, kad jos džiugintų kuo ilgiau, leistų mėgautis gražiais žiedais ir susilauktų svečių pagyrų, turime augalais atsakingai rūpintis, lyg gėlės būtų šeimos nariai. Kaip tai padaryti, pataria specialistė Angelika Throll knygoje „Gėlės ant palangės: 650 kambarinių augalų: priežiūra, charakteristikos, veislės“.


Tinkamai prižiūrimi ir lepinami augalai suteikia jaukumo kiekvieniems namams. Čia sodininkė ir gėlininkystės specialistė išsamiai ir profesionaliai aprašo daugiau kaip 650 kambarinių augalų. Skaitytojams pristatomi ir populiariausi ir mažiau žinomi augalai. Kai kuriuos iš jų lengva prižiūrėti, kiti pareikalaus daugiau dėmesio, kantrybės ir išmanymo.

 

Knygoje „Gėlės ant palangės: 650 kambarinių augalų: priežiūra, charakteristikos, veislės“ kiekvieno augalo nuotrauką lydi platus aprašymas – kaip gėlė atrodo, kada galite tikėtis sulaukti jos žiedų, kur geriausia ją namuose pastatyti. Angelika Throll atsako į kiekvienam iškylančius klausimus apie svarbiausius gėlių priežiūros aspektus - laistymą, tręšimą ir persodinimą. Spalvotos fotografijos, lydinčios gėlių aprašymus, ne tik supažindins su augalais, bet galbūt ir padės išsirinkti naujus namų gyventojus.


Kad būtų paprasta naudotis, knyga suskirstyta pagal augalų grupes į skyrius. Čia sutiksite apie 200 puošniažiedžių ir puošniavaisių augalų, susipažinsite su bene pusšimčiu orchidėjų. Žalių atspalvių mėgėjai knygoje „Gėlės ant palangės: 650 kambarinių augalų: priežiūra, charakteristikos, veislės“ ras 185 puošnialapių augalų, 30 palmių ir tiek pat paparčių aprašymų. Nepamiršti liks ir kaktusai, sukulentai bei bromelijos, o mėgstantiems egzotiką pristatytos dvi dešimtys vabzdžiaėdžių augalų.


Profesionali sodininkė ir gėlininkė Angelika Throll – ne vienos populiarios bei sėkmingos knygos apie sodininkystę, augalus ir jų priežiūrą autorė. Moterį ypač domina medicininiai augalai ir jų panaudojimo galimybės. Sodininkystės inžineriją baigusi specialistė daugiau nei du dešimtmečius skaito paskaitas augalų auginimo klausimais. Angelika Throll prisideda prie projekto, kuriančio skaitmeninę paukščių ir gyvūnų atpažinimo sistemą „Nature Touch“. Čia ji atsakinga už augalų identifikavimo metodus ir jų taikymo techniką.

2011-08-19

labai gera knyga !!!! padejo man auginant ne viena gelyte. aprasymai apie geles trumpi ir aiskus. rekomenduoju.

2010-07-04

faina knyga, bet brangi :)

2010-02-22

lb. gera augalu ivairove daug platesne nei kitose geliu knygose

2009-05-25

Puiki knyga. Labai daug auglų, kuriuos tikrai kiekvienas turime namuose. Be to yra labai geras trumpas aprašymas. Verta dėmesio...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu