Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geležies išdavikas (serijos "Geležies fėjūnai" 6-oji knyga)

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Geležies išdavikas (serijos "Geležies fėjūnai" 6-oji knyga)" aprašymas

Amerikiečių rašytojos Julie Kagawa sukurta serija „Geležies fėjūnai“ užkariavo daugybės pasaulio paauglių širdis. Šeštoji serijos knyga „Geležies išdavikas“ toliau pasakoja apie Meganos Čeis šeimą ir jos brolio Itano Čeiso nuotykius gelbstint tiek žmonių, tiek fėjūnų pasaulius.

Po netikėtos kelionės į Geležies karalystę Itanas Čeisas nori grįžti į normalų savo gyvenimą. Tiesa, normalus gyvenimas ne visai normalus, kai kasdien aplink matai fėjūnus. Tačiau dabar jis turi dėl ko stengtis. Vienišiaus ir blogiuko reputaciją pelnęs Itanas dėl Kenzės pasiryžęs viskam. Nepaisant to, kad jam uždrausta su ja matytis.

Tačiau kai esi Itanas Čeisas, o tavo sesuo yra viena galingiausių fėjūnų šalyje, bet koks normalumas tampa neįmanomas. Itano sūnėnas Keiranas dingsta ir, atrodo, kad siekdamas išsaugoti savo meilę netrukus iškrės kai ką nesuvokiamo. Kai ką, kas amžiams suskaldys žmonių ir fėjūnų pasaulius.

Kai Itano ir Keirano likimai susipina, o Keiranas vis giliau grimzta į tamsą, kitas Itano žingsnis gali nulemti visų jų likimą. Jis net neįtarė, kad kada nors nuo jo priklausys tiek daug.

„Julie Kagawa yra puiki istorijų pasakotoja.“
MTV’s Hollywood Crush

„Skaitytojai nenorės, kad istorija baigtųsi.“
Kirkus Reviews

Julie Kagawa (g. 1982 m.) – amerikiečių rašytoja. J. Kagawa išgarsėjo „Geležies fėjūnų“ serijos knygomis.

Rašytoja gimė Jungtinėse Valstijose, Sakramente, tačiau nuo devynerių metų amžiaus gyveno Havajuose. Čia gyvendama ji daug laiko praleisdavo pajūryje, plaukiodavo ir nuolat gindavosi nuo vandenyje tykančių pavojų – medūzų, ryklių ir kitų ne itin draugiškų vandenyno gyventojų.
Besimokydama mokykloje J. Kagawa nuolat rašydavo istorijas ir taip stumdavo pačias nuobodžiausias pamokas, ypač matematiką. Vėliau, kad užsidirbtų pragyvenimui, Julie Kagawa dirbo įvairiose knygų parduotuvėse. Netrukus suprato, kad knygynų savininkai nelabai džiaugiasi matydami, jog ji dažniau knygas skaito, o ne parduoda.
Tuomet J. Kagawa prisiminė kitą savo aistrą – gyvūnus – ir ėmė juos dresuoti. Keletą metų ji dirbo gyvūnų dresuotoja, tačiau vos pardavusi pirmąją knygą, atsidėjo rašymui.
Šiuo metu ji gyvena Luisvilyje, Kentukyje su vyru, dviem nedraugiškomis katėmis ir dviem šunimis – australų aviganiu ir papiljonu.

Iš anglų kalbos vertė Jūratė ŽeimantienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Geležies išdavikas (serijos "Geležies fėjūnai" 6-oji knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Geležies išdavikas (serijos "Geležies fėjūnai" 6-oji knyga)", kurį pristato Julie Kagawa. Siūlome ne tik išsamų "Geležies išdavikas (serijos "Geležies fėjūnai" 6-oji knyga)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Julie Kagawa. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Geležies išdavikas (serijos "Geležies fėjūnai" 6-oji knyga)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Geležies išdavikas (serijos "Geležies fėjūnai" 6-oji knyga)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Geležies išdavikas (serijos "Geležies fėjūnai" 6-oji knyga)" perkama kartu