0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geležies karalienė (serijos "Geležies fėjūnai" 3-oji knyga)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-10-18 rebeka

labai idomi knyga jau skaitau antra dali laukiu nesulaukiu kada bus filmas laukiu laukiu

Geležies karalienė (serijos "Geležies fėjūnai" 3-oji knyga)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.99 SoldOut
Knygos "Geležies karalienė (serijos "Geležies fėjūnai" 3-oji knyga)" aprašymas
"Geležies karalienė" - trečioji serijos "Geležies fėjūnai" knyga.


"Aš esu Megana Čeis.

Maniau, kad viskas baigėsi. Kad laikas, kurį praleidau su fėjūnais, sunkūs sprendimai, kuriuos tekdavo priimti, aukojimasis dėl tų, kuriuos myliu, liko praeityje. Tačiau šturmas prasidėjo: geležies fėjūnų kariauna, kuri privertė mane sugrįžti, riaumodama puola. Atskiria nuo princo, kuris prisiekė nesitraukti nuo manęs nė per žingsnį. Įsuka į tokio galingo susirėmimo sūkurį, jog nė nežinau, ar pavyks išgyventi.

Šįkart kelio atgalios nebebus.

Mažiau nei po dvidešimt keturių valandų man sukaks septyniolika.

Tiksliau sakant, man dar nėra septyniolikos. Aš pernelyg daug laiko praleidau Niekadaniekada. Čia nesensti arba tai vyksta taip lėtai, kad nė nepastebi. Todėl nors tikrame pasaulyje prabėgo ištisi metai, aš pati, matyt, tapau vos keliomis dienomis vyresnė nei tada, kai atsidūriau fėjūnų šalyje.

Kita vertus, dabar tikrame pasaulyje pasijutau taip smarkiai pasikeitusi, kad tiesiog pati savęs nebeatpažinau."Iš anglų kalbos vertė Elzė Tilindytė


2013-10-18

labai idomi knyga jau skaitau antra dali laukiu nesulaukiu kada bus filmas laukiu laukiu

Parašykite atsiliepimą apie "Geležies karalienė (serijos "Geležies fėjūnai" 3-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Geležies karalienė (serijos "Geležies fėjūnai" 3-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Julie Kagawa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Julie Kagawa su knyga Geležies karalienė (serijos "Geležies fėjūnai" 3-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Geležies karalienė (serijos "Geležies fėjūnai" 3-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julie Kagawa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Geležies karalienė (serijos "Geležies fėjūnai" 3-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Geležies karalienė (serijos "Geležies fėjūnai" 3-oji knyga)" perkama kartu