Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geležies karys (serijos "Geležies fėjūnai" 7-oji knyga)

Kaina: 7,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Geležies karys (serijos "Geležies fėjūnai" 7-oji knyga)" aprašymas

Julie Kagawa epopėjos „Geležies fėjūnai“ septintoji knyga - „Geležies karys“ yra tarsi finišo tiesioji, kurioje išsispręs labiausiai istorijos gerbėjus neraminę klausimai.

Geležies princas, išdavęs visus, nužudė Itaną. Tačiau viskas pakrypo netikėta linkme ir Itanas atsibudo. Po mėnesį trukusios tamsos jis pramerkė akis, žengė žingsnį atgal nuo mirties slenksčio ir liko gyvas. Tačiau uždanga, skirianti mirtingųjų ir fėjūnų pasaulius, akimirkai buvo išnykusi. Ir nors žmonija tik akirmirką galėjo dirstelti į magišką anapusybę, to užteko, kad pasaulį sukaustytų chaosas. Būtent jis suteikė galių Užmirštajai Karalienei – dabar ji kursto neramumus ir rengia sukilimą. Tai bus pražūtinga visai Niekadaniekada šaliai.

Užmirštają Armiją veda ne kas kitas, o išdavikas Kieranas. Jis pasiryžęs nuo sosto nuversti savo motiną Geležies Karalienę, Itano seserį Meganą. Norint ją apsaugoti ir sustabdyti išdaviko užmačias, Itanui teks sulaužyti seseriai duotus pažadus. Jo priešai turės tapti jo draugais, o fėjūnų pasaulis pasikeis neatpažįstamai. Amžiams.

„Geležies karys“ – tai pasakojimas apie šeimą, kovą, išdavystę, aukas. Tokiais žodžiais knygą apibūdina jos autorė Julie Kagawa. Tai paskutinė serijos knyga, todėl autorė pripažįsta – išsiskirti su mylimais veikėjais jai itin sunku. Tačiau rašytojas turi suprasti, kad viskas kada nors baigiasi, ir jo, kaip pasakotojo, misija – atsisveikinti su herojais jiems geriausioje ir tinkamiausioje vietoje, t. y. sukurti tokį siužetą, kad viskas stotų į savo vietas.

„Geležies fėjūnai“ – amerikiečių rašytojos Julie Kagawa septynių dalių epopėja, tapusi „New York Times“ bestseleriu. Tarptautinės sėkmės sulaukusi knygų serija pasakoja apie Meganos Čeis kelionę į stebuklingą Fėjūnų pasaulį. Septintoji knyga nenuvils ir įtrauks, tačiau, deja, teks pamiltiems veikėjams ištarti „sudie“.

Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-AleliūnienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Geležies karys (serijos "Geležies fėjūnai" 7-oji knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Geležies karys (serijos "Geležies fėjūnai" 7-oji knyga)", kurį pristato Julie Kagawa. Siūlome ne tik išsamų "Geležies karys (serijos "Geležies fėjūnai" 7-oji knyga)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Julie Kagawa. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Geležies karys (serijos "Geležies fėjūnai" 7-oji knyga)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Geležies karys (serijos "Geležies fėjūnai" 7-oji knyga)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Geležies karys (serijos "Geležies fėjūnai" 7-oji knyga)" perkama kartu