0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geležinė vėjarodė

Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 6,19 €*
Sutaupote: 0.40 € (7%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 5.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Geležinė vėjarodė" aprašymas

Pirmasis Karolio Baublio, literatūros kritiko ir poeto, eilėraščių rinkinys „Geležinė vėjarodė" kalba apie žmogiškosios patirties - skaudžios, gaivališkos, fatališkos - skonį. Įtampa tarp gyvenimo ir meno, tarp realios (egzistencinės) ir tekstų (knyginės) išminties tampa struktūrine eilėraščių rinkinio ašimi.

Geležinė vėjarodė - eilėraščių rinkinio leitmotyvas - tai neišvengiamos žmogiškosios patirties ir per ją ateinančio pasaulio pažinimo metafora; ji siejama su tuo, ko neįmanoma sustabdyti, išvengti ar pakeisti, ją galima suvokti ir kaip individualaus gyvenimo kelio ar likimo metaforą.


"Gimiau dar sovietinės okupacijos metais, 1982-ųjų rugsėjo 7 dieną, Panevėžyje. 2001-aisiais įstojau į Vilniaus universitetą, kur baigiau lietuvių filologijos bakalauro ir visuotinės literatūros magistro studijas. Studijų metais dirbau savaitraštyje Literatūra ir menas literatūros kritikos puslapių redaktorium. Eilėraščius publikavau Šiaurės Atėnuose, Nemune, Literatūroje ir mene. Nuo 2010-ųjų gyvenu Paryžiuje, kur baigiau kino ir audiovizualinių studijų magistrantūrą Naujosios Sorbonos universitete. Šiuo metu tęsiu kinematografijos studijas doktorantūroje Ekso-Marselio universitete.


Nors galiu pasigirti ne vienu aukštojo mokslo diplomu, didžiausiu universitetu laikau gyvenimą.
"

Autorius

 

 
Parašykite atsiliepimą apie "Geležinė vėjarodė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Geležinė vėjarodė", kurią skaitytojams dovanoja Karolis Baublys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Karolis Baublys su knyga "Geležinė vėjarodė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Geležinė vėjarodė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karolis Baublys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Geležinė vėjarodė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Geležinė vėjarodė" perkama kartu