0

Geležinkelių projektavimas

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (22%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Geležinkelių projektavimas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 172
  • ISBN ar kodas: 9786094570742

2021-03-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Geležinkelių projektavimas" aprašymas

Knygoje pateikta sauskelių raida ir nurodyti jų paskirties pokyčiai. Aptartas automobilių kelių patikimumas. Nurodyti automobilių kelių būklės nustatymo užsienio šalyse metodai. Išnagrinėtas automobilių kelias – sudėtinga sistema. Daugiausiai dėmesio skirta kelio – sudėtingos sistemos pagrindiniams elementams: kelio apsaugos zonoje ir už jos ribų. Aptarta kelio ir aplinkos sąveika bei automobilių kelių įtaka aplinkai ir aplinkosaugos gerinimo techninės bei technologinės priemonės. Aptarti automobilių kelių būklės nustatymo ir įvertinimo Lietuvoje metodai.

Leidinys skirtas Civilinės inžinerijos studijų programos Kelių specializacijos magistrantams. Jis taip pat bus naudingas Civilinės inžinerijos studijų programos kitų specializacijų magistrantams ir pagrindinių bei ištęstinių studijų studentams, studijuojantiems kelių ir geležinkelių inžineriją.

Parašykite atsiliepimą apie "Geležinkelių projektavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Geležinkelių projektavimas, kurią skaitytojams dovanoja Kazys Sakalauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazys Sakalauskas su knyga Geležinkelių projektavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Geležinkelių projektavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazys Sakalauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Geležinkelių projektavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Geležinkelių projektavimas" perkama kartu