0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gelgaudiškis, II dalis (23-oji serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)

Kaina internetu: 31,99 €
Kaina knygyne: 35,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (12%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gelgaudiškis, II dalis (23-oji serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)


2021-06-30 31.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gelgaudiškis, II dalis (23-oji serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)" aprašymas

Gelgaudiškį – 23-iąją šimtatomės Lietuvos valsčių serijos dviejų dalių monografiją, skiriamą Gelgaudiškio 500 metų jubiliejui (1504–2004), sudaro 125 straipsniai, kuriuos parašė 64 autoriai.

2011-aisiais sukako 180 metų, kai Didžiojoje Lietuvoje įsiplieskė pirmasis anticarinis 1831 m. sukilimas, kuriame dalyvavo gen. Antano Gelgaudo vadovaujamas lenkų korpusas (12 700 karių). Šios reguliariosios kariuomenės daliniai ties Gelgaudiškiu kėlėsi per Nemuną ir buvo apsistoję dešiniajame krante esančios Gelgaudų pilies apylinkėse.

Istorija liudija, kad Gelgaudiškį įkūrę Gelgaudai – stambūs šio krašto žemvaldžiai, Vytauto Didžiojo dvaro didikai – buvo gen. A. Gelgaudo protėviai. Vėlesniais amžiais jų palikuonys ryškų visuomeninį bei kultūrinį pėdsaką paliko ne tik Lietuvoje, bet ir Vakarų Europoje.

Naujų faktų pateikiama monografijoje skelbiamose kaimų istorijose, archyvų dokumentais pagrįstuose straipsniuose apie senąjį Gelgaudiškio dvarą, taip pat žmonių atsiminimuose ir biografijose, mokslo, kultūros specialistų parengtose publikacijose. Didelę vertę monografijai suteikia šimtai pirmą kartą spausdinamų nuotraukų, taip pat piešiniai, žemėlapiai.Parašykite atsiliepimą apie "Gelgaudiškis, II dalis (23-oji serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gelgaudiškis, II dalis (23-oji serijos "Lietuvos valsčiai" knyga), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Antanas Andrijonas, Edita Korzonaitė, Vytautas Vaitkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Antanas Andrijonas, Edita Korzonaitė, Vytautas Vaitkus su knyga Gelgaudiškis, II dalis (23-oji serijos "Lietuvos valsčiai" knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gelgaudiškis, II dalis (23-oji serijos "Lietuvos valsčiai" knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Antanas Andrijonas, Edita Korzonaitė, Vytautas Vaitkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gelgaudiškis, II dalis (23-oji serijos "Lietuvos valsčiai" knyga) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gelgaudiškis, II dalis (23-oji serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)" perkama kartu