0
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Gelmės

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 340
  • ISBN ar kodas: 9786094273131

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Patyręs detektyvas Raunas imasi sudėtingiausios užduoties savo karjeroje. Ji susijusi su kraupia byla, kuri prieš septyniolika metų sukrėtė Daniją. Klientas paprašo surasti nuo tų laikų nematytą bendraklasį. O tuo metu Kopenhagos gyventojus šiurpina žvėriški nusikaltimai, pernelyg primenantys 1993-iaisiais dviejų paauglių nužudytos mergaitės istoriją...
Atlikę bausmę buvę bendraklasiai gyvena prisidengę naujomis tapatybėmis, nieko vienas apie kitą nežinodami. Taip lengviau apsisaugoti nuo visuomenės keršto. Radus dar vienos moters kūną, Raunas rimtai imasi medžioti žudiką, kuris gali vėl smogti bet kurią akimirką.

„Gelmės“ – ketvirtoji savarankiška danų rašytojo M. K. Krefeldo kriminalinių romanų serijos dalis apie privatų tyrėją Rauną, kartu su anglų buldogu Miofe gyvenantį jachtoje Kristianshauno kanale.

Kiti to paties autoriaus bestseleriais tapę romanai apie detektyvą Rauną: "Paklydęs", "Ieškomas", "Sekta".

„Gelmės“ – tai daniško jaukumo ir košmariškos serijinio žudiko medžioklės kokteilis. Greitai ir stipriai įtraukianti knyga."
Jyllands-Posten

"Autorius įtaigiai kuria realistinius personažus ir aštraus proto reikalaujantį siužetą. Tai ir kokybiškas trileris, ir prikaustanti istorija apie išdavystę. Kai išduoda ne tik artimieji, bet ir visuomenė."
Nordjyske Stiftstidende

"Siužetas apie serijinį žudiką tikrai ne silpnų nervų skaitytojams ir ne tiems, kurie bijo kraujo."
Politiken

Iš danų kalbos vertė Aurelija Bivainytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu