0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geltonų plytų kelias (DVD)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-03-04 Milda

Keistuoliai geriausi.


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 10.99 SoldOut

Knygos "Geltonų plytų kelias (DVD)" aprašymas

Muzikinis filmas vaikams L. Franko Baumo pasakos "Ozo šalies burtininkas" motyvais. "Geltonų plytų kelias" pasakoja apie mažą mergaitę DOROTI, kurią piktosios burtininkės Gingemos sukelta audra nuskraidino iš gimtojo Kanzaso į tolimą, paslaptingą ir nepažįstamą šalį. Apie nuotykius, patirtus keliaujant į Smaragdo miestą Geltonų Plytų keliu. Apie tris būtybes - ŠIAUDINĘ KALIAUSĘ, GELEŽINĮ MEDKIRTĮ, BAILŪJĮ LIŪTĄ - ir jų karščiausius troškimus. Apie troškimų išsipildymą ir nelaimingą apgaviką - SMARAGDO MIESTO BURTININKĄ. Čia rasite ir trumpą filmuką apie tai, kaip buvo kuriamas "GELTONŲ PLYTŲ KELIAS". Kokius išbandymus teko patirti aktoriams. Kaip pirmą kart Lietuvoje panaudoti kompiuteriniai efektai. Sužinosite daugiau filmavimo paslapčių. O išgirdę visų mylimas daineles, galėsite kartu padainuoti. Kartu su filmo veikėjais linkime karščiausių troškimų ir gražiausių svajonių išsipildymo. "Tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėt."

Filmo trukmė: 87 min.
Režisierius: Aidas Giniotis, Asta Einikytė
Vaidina: Ieva Kūrytė, Ilona Balsytė, Robertas Aleksaitis, Darius Auželis, Andrius Kaniava, Aidas Giniotis
Sukurta:: Lietuva (1993)
Originalo kalba:: lietuvių
Įgarsinimo kalbos: lietuvių
Regionas: 2 ir 5 regionai2013-03-04

Keistuoliai geriausi.

Parašykite atsiliepimą apie "Geltonų plytų kelias (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Geltonų plytų kelias (DVD)", Keistuolių teatras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Keistuolių teatras su knyga "Geltonų plytų kelias (DVD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Geltonų plytų kelias (DVD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Keistuolių teatras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Geltonų plytų kelias (DVD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Geltonų plytų kelias (DVD)" perkama kartu