Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Geltonveidė

Kaina: 21,99 €
Kaina su kodu: 19,35 €
Nuolaidos kodas: NAUJIENA
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 21.99 InStock
Į krepšelį 19,35 € -12% su kodu
NAUJIENA

Knygos „Geltonveidė“ aprašymas

 „NEW YORK TIMES“ ir „SUNDAY TIMES“ bestseleris „Geltonveidė“

TARPTAUTINĖ SENSACIJA

AMAZON METŲ KNYGA

Baltas melas. Juodas humoras. Mirtini padariniai... Literatūros sensacija Džiuniperė Song – ne ta, kuria dedasi. Ji neparašė knygos, kurią teigia parašiusi, ir tikrai nėra azijietė.

Atėnė Liu ir Džiunė Heivord – dvi jaunos rašytojos, tik pirmoji – skaitytojų numylėtinė, o antrąją veikiau galima pavadinti nutylėtine. Džiunė – niekas, nes kas gi nori istorijų apie paprastas baltąsias merginas?

Tapusi netikėtos ir keistos Atėnės mirties liudytoja, Džiunė pasielgia impulsyviai: pavagia ką tik baigtą Atėnės šedevro rankraštį, eksperimentinį romaną apie kinų darbininkų patirtis Pirmojo pasaulinio karo metais.

Kas jei Džiunė suredaguotų Atėnės romaną ir nusiųtų jį literatūros agentui kaip savo kūrinį? Kas jei leistų savo naujajam leidėjui pervadinti ją Džiunipere Song ir išleisti knygą su nuotrauka, kurioje ji dėl įdegio – nenusakomo gymio? Argi ši istorija nenusipelno būti paskelbta, kad ir kas ją papasakotų? Taip taria sau Džiunė, o „New York Times“ bestselerių sąrašas patvirtina – ji neklysta.

Pagaliau Džiunė sulaukia šlovės, kurios visada jautėsi nusipelniusi. Tačiau kažkas ketina ją demaskuoti...

O dėl to, kas nutiks vėliau, bus kalti tik visi kiti...

Šis kūrinys „Geltonveidė“ – savalaikis, aštrus kaip skustuvas ir nepaprastai malonus skaityti – nagrinėja kultūrinės ir rasinės įvairovės, intelektinės nuosavybės ir bauginančios socialinės žiniasklaidos įtakos klausimus.

„Sunku atidėti į šalį, dar sunkiau pamiršti.“
Stephen King

Rebecca F. Kuang – garsiojo romano „Babelis“ ir trilogijos „Aguonų karas“ autorė. Už šias knygas buvo nominuota prestižinėms „Hugo“, „Nebula“, „Locus“ ir „World Fantasy“ premijoms. Kembridže įgijo kinų kalbos studijų magistro laipsnį, Oksforde – šiuolaikinės Kinijos studijų magistro laipsnį. Šiuo metu Jeilio universitete siekia Rytų Azijos kalbų ir literatūrų daktaro laipsnio.Parašykite atsiliepimą apie „Geltonveidė“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Geltonveidė“, Rebecca F. Kuang. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rebecca F. Kuang su knyga „Geltonveidė“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Geltonveidė“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rebecca F. Kuang. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Geltonveidė“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Geltonveidė“ perkama kartu