0

General Chemistry Laboratory Reports

Informacija

General Chemistry Laboratory Reports

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9955250879

Šiuo metu neparduodama

Knygos "General Chemistry Laboratory Reports" aprašymas

Parašykite atsiliepimą apie "General Chemistry Laboratory Reports"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą General Chemistry Laboratory Reports, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Kristina Kantminienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Kristina Kantminienė su knyga General Chemistry Laboratory Reports jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga General Chemistry Laboratory Reports patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Kristina Kantminienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą General Chemistry Laboratory Reports palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "General Chemistry Laboratory Reports" perkama kartu